Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ki fog jönni egy...

Szerintetek ki fog jönni egy mással,5éves kan pincsi kutyám és a kölyök husky kan kutyám?

Figyelt kérdés

úgy értem,hogy nem fognak verekedni vagy ilyesmi?

Bobi(pincsi kutyus) ki jön a családban lévő másik kan kutyussal és a macskával is!!


2010. júl. 20. 12:39
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem nem fognak verekedni a kan kutyák
2010. júl. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha jól van szocializálva a pincsi akkor természetesen nem lesz gond. Szokott idegen kutyákkal találkozni?
2010. júl. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
csak a macskáidat ha vannak gondolom nehogy belekeverd ebbe arra vigyázz!
2010. júl. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hát, max küzdeni a rangsorért, bár nincs sok esélye egy husky ellen, nekünk a basset hound folyton verekedett amagy vizslával... kanok.
2010. júl. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hali kösszi,köszi a válaszokat!Bobi jól van szocializálva,nagyon nyugodt kutya.A másik kutyánkat is amit sajna el kellet adni azt is elsőnek szagolgatta meg minden,aztán meg még szaladt tölle.Remélem nem fognak verekedni,mert Bobit nagyon szeretem nem akarom el veszteni,mér volt eset amikor kuvasszal verekedett akkor ő jött ki jobban,meg egyszer el ütötte az autó de semmi baja nem lett.Köszi
2010. júl. 21. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!