Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért viselkedik így a kutyám?

Miért viselkedik így a kutyám?

Figyelt kérdés

Én nevelem, tanítom, ettem, játszom vele, setaltatom egy szóval a 99%at én csinálom mivel az enyém az én felelősséggel, de pár hete teljesen megváltozott. Nem rég költöztem haza anyám hoz, ad neki ebből egy kicsit, abból egy kicsit és ennyi de ha meg látja rázza a farkát, ugrál annyira örül neki mindig ha csak egy fél percre el tűnik és jön vissza hozzá engem meg le sem sz.. r!

Ha hívjon el engedi a füle mellett, hozzá bújik, hozzám sose jön, nem ugrál, néha már úgy kell fel kapnom, hogy jöjjön már pl ha le kell mennünk, vagy be kell ugranom vele valahova. Olyan mellesleg mintha el tavolodna, nem hallgat rám és nem is figyel. Egyszer sem ütöttem meg nem értem. Össze vissza nyalogatja nekem meg a kezem harapja.


2019. dec. 21. 20:46
 1/8 A kérdező kommentje:
Most lessz 7 hónapos ezt el felejtettem.
2019. dec. 21. 20:55
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Ne hagyd, hogy anyud minden szarral tömje, mert nem egészséges neki, főleg ha édessel. Te is adj neki jutalom falatot, de azt amit a kis állat kereskedelemben lehet kapni. Pikk pakk megint te leszel a favorit.
2019. dec. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Edzéssel nem, abból volt egy csúnya vitának amit nem bánok, el magyaráztam hogy miért ne lássam meg!

Csirke mell falatok stb... Ilyenek persze nem nyersen!

Köszönöm a választ!

2019. dec. 21. 21:14
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Az a falkavezer,aki az etelt adja. Anyad foz,o a vezer.

Koltozz el,ha a regi viszonyt akarod.

Aki eteti a kutyat,az parancsolhat neki.

2019. dec. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mivel dolgozom nem tudok nap 24 órájában vele lenni, olvasd el még egyszer amit írtam légyszíves és értelmezd
2019. dec. 21. 21:57
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt kamasz, ilyenkor a legtöbb kutya teljesen megbolondul, olyan mintha semmit nem tanítottal volna neki eddig (az oktato is mondta, hogy az o kutyája ugyanezt megcsinalta vele, pedig o aztán tényleg érti a dolgát és most már, hogy kinőtte a kamaszkort, olyan fegyelmezett, hogy csak csodalom őket emiatt 👌🏻👏🏻👏🏻)

De anyukaddal tényleg beszéld meg, hogy ez rohadtul nem jó, hogy kap kaját tőle

Vagy ha ennyire etetni akarja, akkor inkább reggeli/vacsit adja oda neki ő, de ne napkozben tomje

2019. dec. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2019. dec. 22. 09:48
 8/8 anonim ***** válasza:

Nalunk anyós csinalja ez, igaz nem lakunk együtt, de ha találkozunk, az tobb napos program.

Ő is ezt csinalja. Mióta eloszor mentunk hozzá kutyával, azóta van pl. Az, hogy a hűtő ajtó nyitására ugrik, merthogy hátha esik ki neki onnan valami, mert anyósnál szokott.

Egyszer udvariasan de határozottan elmondtam neki, hogy nem etetjük a kutyát, se az asztalnál, se csak úgy. Ha minden áron adni akar valamit neki, előbb ultesse vagy fektesse le, vagy valamit csináltasson a kajáért, ne csak úgy hulljon neki.

Utána párom is elmagyarázta neki, hogy ez benti, tápos kutya, nem adjat neki oda bármit, mert dgyrészt nincs hozzászokva, másrészt ha elkapja a hányás, fosás, mit csinál vele bent?

Sajnos egy-egy pár napos kiruccanás után hetek kellenek, mig a kutya visszaáll a regi rendre. De a hűtőre mindig ugrik es már mindig az asztal korul sündörög, ha eszünk.

Megfenyegettem parom anyját, hogy ha nem bírja ki, máskor nem visszük a kutyát, kiváncsi leszek, hat-e, jonnek karacsonyra 4 napra 😁


Mondd azt anyukádnak hogy beteg a kutya es csak a tápot kaphatja, semmi mást szigorúan. Te meg vegyél belőle egy marékkal, mielőtt leviszed és a séta során adogasd oda neki.

2019. dec. 23. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!