Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 5 hónapos kiskutyám eddig...

5 hónapos kiskutyám eddig szobatiszta volt, de mostanában megint bekakál reggelre. Mit tehetek ez ellen?

Figyelt kérdés
este elég későn visszük le, (11 körül) és reggel is már fél hétkor lent van. na meg eddig is kibírta, két hónapja van nálunk, és kaki ügyben csak az első héten történt baleset.most meg 3 napja minden reggelre ott a csomag...
2010. júl. 20. 14:11
 1/3 anonim ***** válasza:
háát..nekem a palotapincsimmel volt ilyen...öt befogadtuk...és az első hetekbe semmi jele nem volt..rendszeresen kb. 4 5 óránként kivittem..megvártam mig elvégzi a dolgát..aztán bevittem..nem régóta elkezdte a házat wc-nek használni...aztán megfigyeltem..hogyha az utcára viszem sétálni rögtön elvégzi a dolgát... mostmár az utcán sétáltatom...remélem tudtam segiteni ^^
2010. júl. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez ellen nem igazán tudsz mit tenni. Azt talán megteheted-mivel a kutyák értelmes lények- hogy mutatod neki a kakit és kissé megszidod, esetleg óvatosan ráütsz az orrára. Nekem ez a mósdzerem és működik!!!
2010. júl. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
én is az utcán sétáltatom. egyébként erről gyorsan leszokott, mostanában megint rongál amíg nem vagyunk otthon.
2010. júl. 28. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!