Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért eszi meg a kutyám a...

Miért eszi meg a kutyám a macskaürüléket? Hogyan lehet róla leszoktatni, mert ugyebár nem lehetsz ott mindig mellette!

Figyelt kérdés
2010. júl. 20. 14:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Az enyém is ezt csinálja, én nem tudtam vele semmit kezdeni, ezért a macskáimnak raktam almot egy zárt részre, ahova nem jut be a kutya (kertes ház).
2010. júl. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekünk is ette. Most már 1 éves körül van, és úgy tűnik leszokott róla.
2010. júl. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindig rászólsz ha látod. Nem hagyod olyan helyen ahol ürülék van. És megnézed az étrendjét meret lehet hogy hiénya van vaalmiből. Minőségi de legalább közepes táppal jó etetni.
2010. júl. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kint az udvaron vannak és nagy a kutya cica barátság, van amikor együtt is alszanak. Nem lehet mindig őrizgetni őket.
2010. júl. 20. 15:36
 5/6 Akiteki ***** válasza:
Ízlik neki. Én zárt alomládát vettem a macsekoknak.
2010. júl. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
az enyém is megette picinek...próbáld meg az összeset összeszedni,rendszeresen,egyszer leszokik róla...
2010. júl. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!