Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Talált kutyát befogadtunk. A...

Talált kutyát befogadtunk. A szomszéd magöl. Hogyan tudnám a sok ugatásról a kutyát leszoktatni?

Figyelt kérdés
2011. szept. 22. 22:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Mit csinál a szomszéd? :D

Milyen fajta, mióta van nálatok?

2011. szept. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%
Amig nappal ugat adig a szomszednak nincs mit kommentalni, viszont ha ejjel is azert siman bepanaszolhat. Nekem ketto is igy volt. Az egyiket ugy szoktattam le hogy rettenetesen felt a menydorgestol es ha csak megraztam egy femlemezt mar rohant is egy titkos relytekhelyre ahonnan csak reggel kerult elo, masikat szigoru fenyitessel, es az egesz dolog azzal jart hogy honapokig ejjel 3 korul fekudhettem le. Lenyeg hogy azonnal reagalni kell a legkissebb vakkantasra valamivel amitol elhalgat, viszont nappal tovabra is hagyom hadd ugassanak
2011. szept. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az enyémek, ha ugatnak azonnal kiszaladok, és elzavarom őket a kerítéstől. Már csak ritkán kell kimennem, akkor is azonnal elhallgatnak. Sok meló, de megéri.
2011. szept. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Kaptál néhány jó tanácsot, az is működni szokott ha megtanítod ugatni parancsra (erről találsz leírásokat), mert utána lehet a csendre is tanítani. Ha kitartóak vagytok, megérti, hogy azt várjátok el, hogy csendben legyen, azért kap jutalmat. Később már elég lesz az ablakon is kikopogni.


Amúgy jó lenne, ha a kutyusban egy állatorvosnál nézetnél chip-et, mert lehet, hogy valaki égre-földre keresi! Ha van benne és elvesztenéd, úgyis visszakerülne előbb-utóbb a gazdájához, de így legalább még azelőtt, hogy túlságosan hozzátok szokna, megszeretnétek...

Az allatok.info-n is nézd meg az elveszett kutya-bejelentésnél, nincs -e ott a fotója.

Ha nem keresi senki, akkor pedig nagy puszi nektek, amiért befogadtatok egy kóbor állatot! :-)

2011. szept. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!