Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem rossz a kutyáknak, akik...

Nem rossz a kutyáknak, akik csak napi 3-4x pisilhetnek naponta?

Figyelt kérdés

Lakásban élő kutyákra gondolok, akiket a gazdijuk napi 3-4 alkalommal leviszi sétálni.

Emberekből indulok ki, mert most olvastam, hogy mi 2-3-4 óránként megyünk wc-re normál esetben. A kutyáknak akkor nem kevés a 6-8 óránkénti pisi?


2019. dec. 22. 19:56
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
57%
Nem jobb ha tartogatja. Egyáltalán nem kellene 12 órára magára hagyni,leginkább erre értettem,hogy nem jó a kutyának. Az udvaron egy kicsit másabb,ott éri inger (emberek,utcazaj,szomszed macska,madarak). De bent egyedül,semmi.
2019. dec. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Nekem van két kismacskám, velük nincs egyedül:D

De amúgy lehet, hogy higiéniátlanabb, de következő kutyámat kutyapelusra szoktatom. Egyébként őt is először azt akartam, csakhogy ő túlságosan szobatiszta volt már az első pillanattól(felnőtt kutyus volt), szóval inkább remegve várta, ha vmiért tovább maradtunk, minthogy bent végezze a dolgát.

(Egyszer amikor hasmenéses betegsége volt sajnos nem tudta tartani, de hogy is mondjam finoman .. "feltakarított" maga után:(( )

Szóval neki nem tudtam megtanítani, de neki is jobb lenne, ha nem kéne naphosszat tartogatnia, amíg mi dolgozunk.:(

2019. dec. 23. 12:03
 13/22 anonim ***** válasza:
65%
10es: az durva...!
2019. dec. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
81%
Én szívesen levinném 4x is őket, de 8 óra munka mellett lehetetlen, így marad a napi 3x. 9 órát vannak egyedül. Reggeli séta 6 után, délutáni 4 után, esti 9 után.
2019. dec. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem nem normális, hozzáteszem hogy sosem volt szobakutyám, csak nagytestű bernáthegyi, újfoundlandi.

De évekig takarítottam külföldön, ahol csak bent vannak a kutyák, sok házban megfordultam és majdnem mindben volt kutya vagy macska. Némelyik helyen nem lehetett kinyitni az ablakot, hogy a macska ne tudjon kimenni.

Rendszeresen találkoztam olyannal hogy a kutya bepisilt, kakilt napközben. Nem azért mert öreg volt, hanem mert egész nap nem volt senki aki kivigye. borzasztó szerintem, és kicsit sem normális.

2019. dec. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
0%

14-es: simán le tudnád vinni 4-szer, ha akarnád.


Mi reggel 8 korul, délben, 4kor, 8kor, 11kory


Miért hagyod ki az este 7-8 koruli sétàt?

2019. dec. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
67%
Az én "gyökér" kutyám nem vagy csak végső esetben végzi a dolgát a kertbe.... Napi 2 séta van, én is aggódom, hogy kevés, de kb óránként kitessékelem a házból pisilni, de ha nincs jó idő, leül a küszöbre és nem megy kijjebb. Kertben játszásnál szokott vmennyit pisilni.
2019. dec. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
81%
Mi értelme lenne egy órával korábban levinni? Semmi. A 9 órát attól még ugyanúgy ki kell bírnia, amíg dolgozom és ez a gond. Nem az a 4 óra, ami a délutáni meg esti séta között eltelik. A délutáni a hosszabb sétánk, 1 óráig szoktunk sétálni legalább, tehát 5 után érünk haza.
2019. dec. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
81%
Az enyem szobatiszta,da ma pl huslevest kapott zoldseggel es ra egy oraval vittem futni,igy odapisilt a furdoszobaba. Neki biztos nem megy tonkre a veseje :D
2019. dec. 24. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Ha ennyire aggódsz miatta, fogadj kutyaszittert, aki napi egyszer, a munkaidő felénél jön és megsétáltatja. Vagy erre megoldás még a kutyanapközi, ahol kint lehet egész nap és vigyáznak rá.
2019. dec. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!