Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Találtunk egy kiskutyát, nem...

Találtunk egy kiskutyát, nem tarthatjuk meg, melyik szervezet tudná fogadni?

Figyelt kérdés
Mindenhol létszámstop van kiírva, a fajtamentésnél is és félek mégis zargatni az ottani embereket ezzel, mert nagyon sok ócsárló posztot látok azokról, akik be mertek adni egy kutyát. Nálunk semmiképpen sem maradhat. Bundája elhanyagolt, chipje nincs. Most lekezeltük bolhairtóval, fülét kitisztítottuk és áttörölgettük ilyen kutyáknak való gombaellenes steril kendövel, mivel a lábát látszik, hogy kimarta a vizelet. Szerintem egy szaporító engedhette útjára, mert nagyon büdös is szegény. Óvatosan megfürdettük, de ez a szag nem akar távozni. Egészséges a széklete, kapott féreghajtót azért a biztonság kedvéért. Nagyon sovány és biztosan fel van fázva, mert rengeteget pisil. Nagyon szeretnék segíteni rajta, olyan ártatlan kis csöppség :( Kutyatápot vettünk neki, de nekünk sem anyagilag nem fér bele most, hogy megtartsuk, sem lakhatás szempontjából, ugyanis éppen költözés elött állunk. Melyik szervezet tudná gyorsan bevenni? Pár helyröl már elhajtottak, hogy létszámstop és amúgyis miért nem tartjuk meg, karácsony van stb.. Szerintem érdemelne egy lelkiismeretes gazdit karácsonyra :(

2019. dec. 24. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Merrefelé laktok, és melyik szervezeteket hívtátok eddig? Privátban is írhatsz. Milyen fajta kutya?
2019. dec. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%

Én egy kölyök cicát találtam. Írtam a legközelebbi állatmenhelynek. Küldtem egy fotót.

Feltették a weboldalukra, másnap 5-en jelentkeztek.

A fotóra ráírtam, a " Lécci vigyél haza " szöveget és ez ütősnek bizonyult.

2019. dec. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%
Szurkolók az állatkínzás ellen.
2019. dec. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Milyen fajta? Merre vagytok?
2019. dec. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!