Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akik elengedve sétáltatnak,...

Akik elengedve sétáltatnak, heti hányszor és mennyi idő egy nap kb?

Figyelt kérdés
Tehát nem pórázon hanem van lehetőségetek elengedni erdős részen, futtatóban stb
2019. dec. 25. 15:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Szinte mindig póráz nélkül vannak.
2019. dec. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én futtatóban minden nap elengedem egy órára. Ez van délben. Ezen kívül reggel-este van 1-1 fél órás séta.
2019. dec. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Idoszaktol fugg. Hajnali nagy setanal el vannak engedve mivel kinn vagyunk a "varos szelen" senki nem jar arra. Delutan jellemzoen megvannak kotve, jobb a bekesseg alapon keso este mikor mar senki nincs az utcaban megint el vannak engedve. Kb 2 ora poraz nelkul es egy 30 perc porazon.
2019. dec. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
Én eleve addig a helyig is póráz nélkül viszem a kutyákat. Addig szabadon jönnek mellettem. Általaban egy-másfél-két óra/nap, amiben benne van a tréning, munka is velük.
2019. dec. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Eleve tiltott törvényileg póráz nélkül sétáltatni, innentől nem túl releváns a kérdés.
2019. dec. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én csak futtatóban veszem le a pórázt, naponta 1 óra.

A két sétán flexi pórázzal megyek, kb mintha ellenne engedve, de mégis ott a póráz biztonsága

2019. dec. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
39%
Megjött a mintapolgár :D gyilkolni se kéne meg lopni, mégis sokan megteszik. Ez legyen a legnagyobb problémád az életben.
2019. dec. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem mázlim van, mert a Dunapart közelében lakom, ami mellett hatalmas pusztaság van és egy kis fás rész. Itt szoktam elengedni és itt sétálgatunk napi 2 órát. Nyáron úszik sokat, szóval az nagyon lefárasztja.


Futtatóba ritkán járunk, mert semmi kedvem a sok Fifikés öreglány rettegő arcát bámulni, amikor beengedem a "hatalmas" 30 kilós kutyámat, aki egyébként pont szarik a méreten aluli kiskutyákra. Oda csak akkor megyünk, ha nagyobb testűek vannak bent, velük szívesen játszik órákat.


Ha az utcán sétálunk, akkor ott pórázos láb mellett séta van, akkor 3-4 órát simán elkószálunk.

2019. dec. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Napi 2 órát heti 7 napon keresztül :)
2019. dec. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Le lehet pontozni, tényleg így van, nézzetek utána nyugodtan akik lepontoztak, mindig lehet tanulni.
2019. dec. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!