Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » BARF húsok csomagolásához...

BARF húsok csomagolásához szükséges engedély?

Figyelt kérdés
Vannak ugye olyan gazdik akik csak ezzel a módszerrel ezetik kutyáikat/macskáokat.Ahoz hogy én ilyen célre külömböző húsokat úgymond gyártsak mi kellene?
2019. márc. 9. 22:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Külön ilyen célra nem szokás állatot tenyészteni. Általában azokat a húsokat minősítik állateledelnek, amik a vágóhídon nem mennek át a minőségvizsgálaton.

Vagy csak meg akarod venni a húsokat és kiporciózva átulni?

2019. márc. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen!A vágóhídról felvásárolni majd vákumcsomagoli és lefagyasztva árulni!
2019. márc. 9. 22:46
 3/7 anonim ***** válasza:

Nálunk az állateledel-kereskedésben árulják kicsomagolva, ott a tulaj megy érte a vágóhídra. Minek iktatna közbe még téged, mint gyártót?

Kereskedni ezek szerint tuti lehet vele, ebben gondolkozz szerintem. Csomagolva meg nincs különösebben, 3kg van bármelyik fajtából lefagyasztva egy szatyorban. Mondjuk ez lehetne kisebb, mert én macskáknak veszem, így előbb ki kell olvasztani a tömbbé fagyott cuccot, majd kisebb adagokban visszafagyasztani.

2019. márc. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tehát akkor ha a vágóhídról elhozom az üzletemben lefagyasztom és kész?És ehez csak egy állateledel bolt kell?Valami másféle papír nem kell még?
2019. márc. 10. 11:48
 5/7 A kérdező kommentje:
Csakmert ahoz hogy valamit arulni tudj a boltodban kell az áruról valamilyen papír és a vágóhídon nem hiszem hogy adnak nekem számlátm csak ha a saját állatomat vágatom le!Vagy ez nem így van?
2019. márc. 10. 11:50
 6/7 anonim ***** válasza:
2019. márc. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Utolsó ez vajon az állateledelre is vonatkozik? Mert nekem inkább az emberi fogyasztásra szántnak tűnik.

Kérdező - miért ne adnának a vágóhídon számlát? Boltok is vásárolnak tőlük, sőt a saját boltjaikban a lakosság is, mindig adnak számlát ott is. Nem hinném, hogy az állateledelről ne kapnál. Amúgy a legegyszerűbb ha bemész egy ilyen kereskedésbe és kérdezősködsz.

2019. márc. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!