Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egyszerűen nem értem miért...

Egyszerűen nem értem miért csinálja ma ezt kétszer is?

Figyelt kérdés
Most fel éves a kistestű kutyám, nagyon okos már szóba tiszta, nagyobb viharok, esőzés eten nem viszem le van egy pelusa a az élő szobában, mindig jelzett ha pisilni a kellet, gond nem is volt belőle. Ma reggel egyszer az agyamra pisilt de előtte le vittem már, nem telt el 2 óra, most voltunk lent, 1 órája ha fel értünk ismét az ágy szélére pisilt. Soha nem csinált eddig ilyet. Mi történt vele, mit tudtok esetleg valamit tanácsolni?
2019. dec. 27. 14:47
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Az én kutyusom most lesz két éves, nagyon nagyon ritkán pisil ágyra (kb. fél évente egyszer), de azt is tudatosan, szerintem bosszúból. Pl. egyszer volt, hogy tudta, édesanyám fogja levinni reggel sétára, de anya szuttyogott, elég lassan készülődött, többször jelzett neki, hogy haladjon már, aztán a kutyám megunta és az ágyára pisilt, hogy akkor "nesze neked". :D
2019. dec. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!