Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Felengedik a kutyát a buszra?...

Felengedik a kutyát a buszra? (lent)

Figyelt kérdés
holnap szeretném magammal vinni és nem tudom fel engednek-e majd vele, persze jegyet veszek neki és pórázon lesz.
2010. júl. 20. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Igen felengedik persze kötelező a póráz és a szájkosár, ha kistestű a kutya érdemes boxba tenni.
2010. júl. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A legtöbb buszon kötelező még a szájkosár,ha viszont ez és a póráz megvan,kötelesek felengedni,a buszon nem tilos kutyát szállítani!Tapasztalatból tudom-kutyusomat hordom agility-pályára,de még csak most lett meg a jogsim,így eddig buszoztunk.Vannak rendesebb sofőrök,akik azt is megengedték,hogy-mivel nem,,harapós" a kutya-levegyem róla a szájkosarat,menet közben(amit nagyon nem szeret).Póráz,szájkosár és jegy-minden oké lesz:)
2010. júl. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Oké,akkor ezeket magammal viszem és meg veszem a jegyet és akkor nem lehet baj. köszi a válaszokat.
2010. júl. 20. 20:03
 4/7 anonim ***** válasza:
Jegy csak akkor kell ha nagytestű a kutyád,kölyköknek ingenyes.de ne felejtsd el,mert megbüntetnek.Amúgy szó nélkül fel kell engedni.csak készülj,hogy lehet félni fog szoval sokat nyugtasd
2010. júl. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja és készülj, lehet beszólnak majd, hogy mit keres itt egy kutya, meg elfoglalja a helyet...stb.
2010. júl. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Távolsági busz? Mert azokra nem mindig engednek fel kutyát. Legutóbb mikor ilyen helyzetben voltam, előre felhívtam a volán társaságot, és rákérdeztem. Azt válaszolták, hogy a buszsofőr egyéni döntése, és vele beszéljem meg. Úgyhogy kimentem előre megbeszélni vele. Nem volt semmi gond, tettem alá pokrócot, és így még az ülésre is felengedte.
2010. júl. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

én még sose fizettem városi buszra (megfelelő hordozóban ölben volt)

tegnap meg vidéki buszoztunk kérdeztük sofőrt azt mondta nem kell jegy mert ölben lesz

(Kisalföld volán)

amúgy vonatra se kell jegy szintén hordozóban 10 kg-ig vagy hogyan

nagytestűnél kell

2010. júl. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!