Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kertes házban élő kutyatulajdo...

Kertes házban élő kutyatulajdonosok? Mit tesztek akkor ha valaki petárdákat dobálna be, hogy megijessze a kutyátokat? Persze nem a kutyára, hanem a kert egyik végébe.

Figyelt kérdés
2019. dec. 31. 13:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szilveszterkor a kutya mindig zárt helyen van, a garázsban vagy a pincében.
2019. dec. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

1X volt ilyen. Becsöngettem hozzájuk, kijött a srác, én meg kiütöttem.

A szülei sipítoztak, meg fenyegetőztek, de a körzeti megbízott lenyugtatta őket.

2019. dec. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg közölném vele, hogy dobálja az anyjára. Ha tovább folytatja, az más kategória. De a tapasztalataim azt mutatják, hogy elég egy szólás,és be is fejezik.
2019. dec. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A kutya el van zárva ilyenkor a kennelbe. Bár nem fél a petárdázástól meg a tüzijátéktól, de ahogy írtad is vannak olyan retardált suttyók akik direkt bedobálnák az udvarra esetleg direkt a kutyának. Nos ha ezt tapasztalnám a gyereknek a 2020 as éve az intenzív osztályon kezdődne.
2019. dec. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Azt az állatot kellene bezárni,akik kutyák közelébe petárdázik !!
2019. dec. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a kerítés mellett sütöttel el egyet tavalyelőtt, még 30-án. Szerencsére kinn voltam a kutyával (31-én persze, benn van, amúgy is kinti-benti), de így is frászt kapott szegény. A*ztam, persze (reflexből is), de csak röhögtek és arrébb álltak (tömör kerítés, nem láttam őket)

Azóta teljesen kivan a szilvesztertől, pedig előtte nem érdekelte.

2019. dec. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Alap, hogy 31-én kora délután bezárja az ember a kutyát biztonságos helyre, és csak a dolgát elvégezni viszi ki másnap reggelig, méghozzá megbízható pórázon, rövid időre.

De kutya nélkül is lenne pár kevéssé kedves szavam ahhoz, aki az én kertembe petárdát (vagy bármi mást) bedob.

2019. dec. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én épp kivittem hajnali 3-kor a szilveszteri f.ság után a kutyeszt, ő ott retteg mellettem, pisilni is alig tudott, erre tőle fél méterre dobtak be egy petárdát. Kutyeszt bevittem, egy petárdát kihoztam és visszadobtam nekik, ugyanúgy melléjük. Aztán anyáztak.
2019. dec. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekünk 3 éve még 29.-én dobtak be felnőtt, 30-40 év körüli férfiak. Az a szerencsénk, hogy a kutyám nem apportos, így nem szaladt oda megnézni mi az. A dörrenest hallottam, a másodiknál már telefonkamerával a kezemben kifé tartottam. Mi lett belőle? A rendőrség kiröhögött. Ott volt mindnek a pofája kivehetően és nem tettek semmit, mert az csak egy kutya és végül nem is sérült meg.

Sebaj, a karma megoldotta és végignézhettem. :)

2020. jan. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
4 évvel ezelőtt, a kerítésünk mellett gyújtották meg a tüzijátékot, amivel csak az volt a probléma, hogy hibás lehetett, mert egyenesen a házunkra lőtték meg a hátsó udvarra, ahol egy halomnyi szénabála volt. Mi kint bográcsoltunk az udvaron félrészegen. A férjem bevitte a házba a halálra rémült kutyáját, aztán kislattyogott a srácokhoz. Volt riadtság, amikor meglátták, de végülis nem bántotta őket.
2020. jan. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!