Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Közepes testű rövid szőrű...

Közepes testű rövid szőrű fajta magányos ember mellé? Napi séta közepes kert, kinti benti lenne.

Figyelt kérdés
2019. okt. 7. 18:32
 1/7 anonim ***** válasza:
74%

Menhelyen kell szétnézni, és a jellemét figyelni, illik e az illetőhöz aktivitásban leginkább. Vagy mennyire közeledik, mennyire barátságos, elvinni 1-2 próba sétára...

A fajta a legutolsó szempont.

2019. okt. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kölyök kellene
2019. okt. 7. 18:50
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Kolyok es kozepes testu kutyanak 10-20 km futas naponta az igenyuk poraznslkul melletted.

Setara bulldogot vegyel. Vagy oreg kutyat.0

2019. okt. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%

:D 20 km futás...persze, azt egy kölyökkutya sem bírja.


Ha nem ragaszkodsz mindenképp a fajtatisztához, akkor én is a menhelyt javaslom.

Nagymamámnak uszkárja volt, nyáron esze ágában sem volt bemenni (csak estére), télen meg esze ágában nem volt kimenni. :D

Viszont elég pörgős fajta, szóval neki kell a mozgás és a figyelem.

És nem tudom mennyire gond, de nyiratni is kell havonta 1x.


Adhatnál egy kicsit több infót, pl.hogy mennyi idős és mennyire aktív. Mert hiába ajánlunk pl.egy berni pásztort, lehet nagyon nem passzolnak a gazdival.

2019. okt. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is magányos ember vagyok, de elég aktív, így beagle fajtát választottam. Minden reggel futok vele 5-10 km-t, délutánonként nagy sétát teszünk a természetben. Hétvégente bemegyünk a városba is, sokat játszok vele.
2019. okt. 8. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Menhelyet ajánlok, vannak kölyökkutyák is, ott megtalálhatod a magad mellé valót. Több menhelyet keress meg, mondd el nekik, hogy mit tudnál biztosítani a kutyának, segítenek.


Az meg nagy hülyeség, hogy MINDEN kutyának napi 10-20 km futásra van szüksége, pláne, hogy kölyökkutyát nem terhelünk ilyen mértékben.

2019. okt. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem 1 közepes és két kistestű van a nemnagy udvaron. Tökéletesen jól érzik magukat, a közepes testűvel szokott a nagyobbik lányom hétvégente sétálni, mert csak akkor van itthon. Akkor sem 10-20 km-t, azt a lányom nem bírná. De a kutyus így is jól érzi magát!
2019. okt. 11. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!