Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehet a kutyának az Aloe...

Hogy lehet a kutyának az Aloe - verát beadni, és mennyit kellene egyszerre? Paraffin olajat kapott, és inni iszik, de a kaját kitaccsolja. Székszorulásos, úgy néz ki.

Figyelt kérdés
Étvágytalan...egyébként staffordshire terrier kint tartott, kb 5-6 éves, telepről befogadott.
2020. jan. 7. 09:47
 1/5 anonim ***** válasza:
14%

En a staffimnak huslevest szoktam csinalni marha husos csontbol:

Legyen benne zoldseg: brokkoli,sargarepa.

Jo bo level adj levest zoldseggel.

Amikor szekrekedese volt,adtam neki fott golden alma azeleteket( magozd ki termeszetesen!!) es futva mentem setalni!!

A szemrekedes a keves mozgastol es keves folyadwktol van!!

Mi heti 3-szor jarunk egyutt futni

2020. jan. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
14%

Elozo vagyok. Szoval vidd el futni. Megindul a belmozgas!!


Rovidszoru kutya!!! Fazik es tarsd bennt a hazadban!! Igenyli az emberi tarsasagot!!!

Nekem feljohet az agyba es egyutt ebredunk. O is kinti kutya volt. De en belvarosi lakasban lakom.

2020. jan. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
28%
Nekem mindent megeszik,ami meleg! Ezert foztem meg az almat ! Az a klasszikus etel azekrekedesre. Nagyanyaink is azt adtak.
2020. jan. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha kihányja az ételt és nem kakál, az lehet bélelzáródás, vagy bélcsavarodás is.

Állatorvos kellene és hasi UH!

2020. jan. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szia!

köszönöm a gyors válaszokat. Tanyán lakunk, ezért semmiképpen nem fogom a kutyát a házba bevinni, ám a többi tanács jóljött, különösen az alma főzése...szokott húslevest zöldséggel kapni...nemrégen, kb. félórája már evett de még nem tudjuk megmarad-e benne, mindenesetre sok olajat elnyalt magától, amit a kajára öntöttünk, de a kaját is bekajálta, ma még többször is fog sétálni (esetleg futni)...meglátjuk, reméljük a jobbakat, javulást.

2020. jan. 7. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!