Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van itt aki nem ivartalanítatt...

Van itt aki nem ivartalanítatta a kutyáját? Miért nem?

Figyelt kérdés
2020. jan. 7. 20:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
7%
Csak a sok "okos állatbarát" gondolja azt hogy milyen rohadtul jól járnak az állatok akiknek kiveszik a méhét vagy a golyóit de a sajátjához mindegyik ragaszkodik!
2020. jan. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Én azért nem, mert soha "nem úgy alalultak a dolgok". Amikor kértem időpontot ivartalanításra, akkor begyulladt a füle, így azt kellett kezelni.


Aztán megint visszagyulladt és hosszú évekig jártunk utána (sok állatorvosnál megfordulva), hogy mi lehet a baj. Vérvétel, allergiavizsgálat, labor, aztán jött egy komolyabb fülműtét.


Végül 8 éves korában találta meg a nem tudom hanyadik doki, hogy ez a betegség ami neki van, gyógyíthatatlan. Így a szigorú diéta mellett is folyamatosan szenvedünk a vissza-visszatérő gyulladással.


Ráadásul a doki azt mondta, hogy ha nem sos és nem az élete múlik rajta, akkor nem javasolja az altatást.


Kiskutya sosem volt (nem is lesz), nem szökős, a kerítésünk is rendben, sosem találkozik ilyenkor kanokkal.

2020. jan. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
76%

"Csak a sok "okos állatbarát" gondolja azt hogy milyen rohadtul jól járnak az állatok akiknek kiveszik a méhét vagy a golyóit de a sajátjához mindegyik ragaszkodik!"


12éves ivaros szuka került hozzám, akit nem is akartam. 13éves korára gennyes méhgyulladása lett, a doki bódításban vette ki a méhét, annyira megszerettem. 14,5évesen én altattam el, más betegség miatt.

2020. jan. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%
Kezdjuk azzal az ivartalanitast,aki kwrdezi.
2020. jan. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!