Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyabiléta mennyi idő...

A kutyabiléta mennyi idő alatt készül el?

Figyelt kérdés
Ha kisállatboltban kiválasztom a bilétát, lediktálom az adatokat akkor azt azonnal meg tudják csinálni a boltban, vagy valahova leadják a rendelést, és pár nap múlva lesz meg? Barátnőmnek holnap lesz a szülinapja, és ezt (is) szeretném adni neki
2020. jan. 10. 15:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyszerűbb venni egy fémet, és elvinni gravíroztatni.
2020. jan. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A Fressiben azonnal.

Ha elviszed gravíroztatni, akkor is helyfüggő.

Én azt hittem, olcsóbb, ha elviszem gravíroztatni az egyszerű bilétát, de egy árban volt a Fressivel, és 2 napot vártam rá.

2020. jan. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a petissimonál egy nap alatt lett kész, egyik nap megrendeltem másik nap mehettem érte. De ahol gravíroznak, ha érdeklődsz lehet van olyan fémük és azt ott helyben meg tudják neked csinálni.
2020. jan. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A legegyszerűbb venni egy bilétát, kb bármelyik állatboltban kapni és besétálni egy kulcsmásolóhoz gravíroztatni.

Azt csak zárójelben teszem hozzá, hogy Aliexpressről a $2-ért rendelt biléta ezerszer jobb minőségűbb és szebb mint amit az első mondatban említettem csak itt hosszú a posta sajnos.

2020. jan. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!