Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vettem a kuytusomnak szeletelt...

Vettem a kuytusomnak szeletelt pulyka husit. Mit tudnék neki főzni belőle ami egészséges?

Figyelt kérdés
Mindig rízzsel meg sárga répával egészítem ki neki most már szeretném egy kicsit változatosabban. 😊
2020. jan. 11. 15:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
26%
Te jó ember vagy
2020. jan. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
26%

Nem tudom, hogy mi a jelentősége, hogy szeletelt, hacsak nem rántott/töltött húsra készülsz..

pld. Csináld tésztával, zöldborsóval.

2020. jan. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Add nyersen a hust!!Mi is nyersen adunk mindent. Max neha zoldseget fozunk a csontlevesebe.
2020. jan. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Hát a zöldborsótól nem fog felpuffadni?

Tésztát azt mondta a doki, hogy ne nagyon adjak neki.

2020. jan. 11. 16:26
 5/11 anonim ***** válasza:
66%
Kutyát nem kell valtozatosan etetni
2020. jan. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát edd te minden nap ugyan azt életed végéig. Én rendesen etetem minden szar adalék anyag nélkül. Sőt még csak nem is mikrózok neki.
2020. jan. 11. 16:35
 7/11 anonim ***** válasza:
26%
Inkább ezt egye,mint a sok "prémium" tápot+egyébb tudományos étket. Ma holnap a kutyák is vegánok lesznek.
2020. jan. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Zöldség: édesburgonya, brokkoli, sárgarépa, zeller, uborka, spenót


Gyümölcs: áfonya


Szénhidrát: barnarizs


Nagyjából ezek illenek a pulykához, a helyedben felvágnám apróra a húst, megfőzném. Választanék hozzá 2 zöldséget, szintén picire vágva, megpárolni. Főzni hozzá rizst, és összekeverni ezt az egészet. Legnagyobb része hús lenne, a többi fele-fele arányban rizs és zöldség.

2020. jan. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#8 vagyok. Azt kihagytam hogy mindenféle fűszer nélkül.
2020. jan. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én simán megfőzném és reszelnék hozzá uborkát vagy almát, esetleg banánt, de az utóbbiakat csak simán adnám, hő hatására kimegy belőlük a vitamin és társaik(ez amúgy igaz a répára is, amit szokott enni)
2020. jan. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!