Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egyes állatmentő szervezetek...

Egyes állatmentő szervezetek miért panzióztatnak inkább?

Figyelt kérdés
Most például a Valentin projektnél láttam. X kutya szept.ota panziózik, így nyilván csak erre több, mint 100 ezer forint ment el. Ez azért nagyon irreálisan sok egy kutyára, főleg, hogy lehetséges, hogy évekig gazdikereső lesz. Ennyi pénzből full extrás kenneleket lehetne építeni például és pénz is maradna, nem kéne kéregetni. Csak én nem értem a logikát?
2020. jan. 17. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Van, hogy csak így tudják megoldani a helyhiányt.
2020. jan. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%

Tegyük fel, 20 kutyajuk panziós, tehát ezt a huszat a panzió munkatársai ellátják nap mint nap. Új kutyákkal, emberekkel, ingerekkel találkozik, ami előny az örökbefogadásnál.

Ezt a munkát, amit a pantiósok csinálnak, nekik kéne, tehát állandó fizetéseket kéne osztani alkalmazottaknak+kenneleket építeni+többet foglalkozni minden kutyával, ami megint csak plusz embert igényel...stb, gondolom érted.


Nem biztos, hogy ez az indokuk, de nekem ez reálisnak tűnik, és költséghatékonyabbnak.

2020. jan. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%

Egyáltalán nem egyszerű saját menhelyt létrehozni.

Telek ár-berendezés ár- stb.

2020. jan. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
55%
Akkor megépíted nekem azokat a full extrás kenneleket 100K-bol?
2020. jan. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
81%
Panelban lakom, évtizedek alatt kifizetem egy teljes családi ház árát és még többet is. Akkor már miért nem eleve családi házat vettem? Kb. ilyen szintű amit kérdezel.
2020. jan. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!