Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A horkolós kiskutyus horkolása?!

A horkolós kiskutyus horkolása?!

Figyelt kérdés
Nagyon horkol a kis kutyám a legidesitőbb,hogy egyfolytába rá mászik a fejemre és belehorkol a fülembe, le rakom az ágyrol vissza mászik ez miért van hogy rám mászik és nagyon horkol?

#horkolás #lerakom visszajön 😂
2020. jan. 22. 20:03
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
meg nyalogat folyton 😂😂
2020. jan. 22. 20:04
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Horkolós, francia bulldog vagy mopsz? Azért horkol mert így veszi a levegőt. Gondolom még kicsi. Ha zavar hogy rád mászik, tanítsd meg neki hogy nem mehet fel az ágyra.
2020. jan. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
mopsz kutyus fejemen alszik folyton csak reggel nem tudok felkelni az a baj nem tudunk aludni töle az egész lakás hallja de nagyon szeretem
2020. jan. 22. 20:08
 4/14 A kérdező kommentje:
amugy miért csinálják ezt a kutyák hogy rád másznak mikor alszol? Nagyon szeretem de lehet,hogy egy yorki kutyussal jobban jártam volna anya azt mondta hogy ők nem annyira horkolnak
2020. jan. 22. 20:10
 5/14 A kérdező kommentje:
7 éves a kutyus
2020. jan. 22. 20:12
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

A mopszok és minden rövid, nyomott orrú kutya hangosan veszi a levegőt / horkol/.

1. teendő: Letiltod az ágyról. Nem egyszer, sem kétszer,sokszor kell megtenned, mire megérti.

2. teendő:

Elviszitek orvoshoz és megnézetitek, nem túl laza-e a szájpadlása?

Ha az, simán meg lehet műteni és utána sokkal könnyebben fogja venni a levegőt.

Ilyenkor az orvos azt is megnézi, az orrlyukak nem túl kicsik-e? Azt is meg tudják igazítani.

2020. jan. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod, az nem tudom e hogy a Yorki kutyusok is horkolnak ennyire?
2020. jan. 22. 21:26
 8/14 anonim ***** válasza:
A yorki nem horkol.
2020. jan. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
a kutyák elvileg azért másznak rá az emberre mikor alszik a gazdája,hogy megvédje őket és hogy szereti vigyázz rá 😌❤️
2020. jan. 22. 23:25
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

1. A mopszok híresen hangosak. Azok is tudják ezt, akik nem tartanak mopszot, vagy eleve nem is kutyások :)

Nem tájékozódtatok kutyavásárlás/befogadás előtt? Ha zavar a hangja, akkor válassz más fajtát.


2. Szeret és véd, igen. De egy jól nevelt kutya tudja, hogy nem szorulsz 24/7 rá (otthon, biztonságos környezetben pláne) és ha az a parancs, hogy az ágy számára tabu, akkor boldogan betartja a parancsot akkor is, ha nem vagy ott és nem látod.

2020. jan. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!