Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy majdnem 6 honapos (...

Egy majdnem 6 honapos ( Febr.1-jen lesz 6honapos) Kiskutyus mennyire bírna 16 km turazast?

Figyelt kérdés

600 m a szintkülönbség es egesz napos program

Egy bolognese kiskutyat pl lenne szo



2015. jan. 16. 18:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Önmagában 16 km-t biztos bírna, de a 600 szint szerintem sok a fejlődő szervezetének. Bár marha rég jártam túrázni, szóval cáfoljatok meg nyugodtan. Mármint úgy is végig tudna menni, ha amúgyis szokott rendesen mozogni, csak szerintem nem tenne jót.
2015. jan. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Hovarju ***** válasza:
100%

Az egész napos séta és a hegymászás még sok lenne neki. De szerintem nyugodtan elviheted. Vigyél magaddal egy számára kényelmes, kutyaszállításra alkalmas hátizsákot, és ha látod, hogy elfáradt, rakd bele.

(sőt hegynek felfelé menet is belerakhatod)


Ne feledkezz meg a kullancs elleni védelemről sem!

2015. jan. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem várnám meg, amíg elfárad, egyszerűen csak néha elraknám, mert ha jól érzi magát, lehet, hogy túlerőlteti magát anélkül, hogy észrevenné. De amúgy ja, zsebre lehet vágni, és akkor neked meg nehezített túra :D
2015. jan. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
45%

Nem tudom, hogy viselné, de kétlem, hogy végig birná.

Mondjuk amilyen kicsi, akár te is viheted xD

2015. jan. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
Én 5 hónapos óriástestűvel "túrázatam" 21 km-t, de sík terepen. A egész 5 óra volt. Ezt bírta. Bár vele már előtte is napi 8 km-eket sétáltunk, tehát nem egyb mély vízbe dobtam. Baja tuti nem lesz a te kutyádnak se az egyszeri alakalomtól, sőt, mivel ős kistestű, így az se megterhelő, ha közben néha felveszed, amikor elfárad és leteszed, amikor kipihente magát.
2015. jan. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem simán végigcsinálná. Ha elfárad, akkor viszed egy kicsit.

De arra azért figyelj, hogy ha latyak van, vagy eső, akkor inkább ne vidd, mert ő alacsonyan van, a bundája azonnal átnedvesedik.

2015. jan. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem sok az,de nem árt Ilyenkor egy hordozó táska,amiben nyugiban pihenhet / és közben te is tudsz menni/esővédő,meleg cucc,kullancs riasztó.
2015. jan. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!