Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A francia bulldogomnak nagyon...

A francia bulldogomnak nagyon hullik a szőre egyszeruen hiaba fesulom Valam megoldast erre? A lazac olaj se valt be.

Figyelt kérdés
jar kozmetikushoz royal canint eszik vitaminokat mindent meg adok neki de nem tudom az olembe tartani mert temerdek mennyisegu szor lessz a ruhamon.
2020. jan. 25. 08:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Vérkép, mert valami hiány van, vagy allergia. Vakarózik?
2020. jan. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mindig ennyire hullik a szőre?

Milyen sűrűséggel jár kozmetikushoz?

Mivel fésülöd?

A táp mellé milyen vitaminokat adsz?

2020. jan. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem vakarozik most epp lavetes multivitamint szoktam rakni a tapjaba zoldseget is szokott enni kamilla taat is szokot inni neha...jo az etvagya kozmetikushoz mar nem volt most ket honapja jovohetre van idopont ...minden oltasa megvan az allatorvost havonta latogassuk hogy minden rendbe van e...
2020. jan. 25. 12:42
 4/10 A kérdező kommentje:
És ilyen kefes kutyafesuvel fesulom..van jobb otletetek?
2020. jan. 25. 12:46
 5/10 anonim ***** válasza:
Kamilla teát minek kap?
2020. jan. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Szereti 😄ritkan szoktam neki adni illetve van hogy at torolgetem a szemet is vele ..szerintem biztos nem a kamilla tea lehet a hibas mert elotte is hullott nagyon
2020. jan. 25. 12:57
 7/10 anonim ***** válasza:
Dokival nézess bűzmirigyet.lehet pangás benne, az okozhat fokozott szőrhullást.
2020. jan. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Folyamatosan ki van neki mindig nyomva allatorvos altal:)
2020. jan. 25. 15:14
 9/10 anonim ***** válasza:

Valamennyi szőr mindig hullik a rövid szőrű kutyákból.

A vedlési időszakban szokott sok hullani.

Olyankor érdemes többet fürdetni, mert a víz gyorsabban kihozza a nem kellő szőrt.

Ha túl sűrűn hordod kozmetikába fürdetni, az is okozhat szinte folyamatos szőrhullást.

Kevesebb kozmetika, furminátor beszerzése talán javít valamit.

2020. jan. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Francia bulldog,csivava,mopsz és társai tipikusan azok a fajták akiknek mindig is hullani fog.


Egy dolog állítja meg....... a padlóóó :D


Kutyakozmetikus vagyok, speciális aljszőr kiszedőkkel sokat kiszedünk, a rövidszőrű fajtákból,de gazdik is mondják,hogy max pár napig jobb a helyzet.


Bizony, ez ellen nincs semmi sajnos.


De sokan bukjak ezt,hogy azt hiszik a rövidszőrűvel nincs próbléma, nincsen,csak takaríthatsz mellette napi 24 be akkor is tele lesz a szőrrel a lakás.

2020. jan. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!