Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Azt hallottam hogy a mopsznak...

Azt hallottam hogy a mopsznak iszonyúan hullik a szőre. Ez tényleg így van? Esetleg a francia bulldog jobb választás lenne?

Figyelt kérdés
A párommal most költöztünk össze,és kutyát szeretnénk.Én gyerekkorom óta szerelmes vagyok a mopszba,de azt mondták iszonyúan hullik a szőre és erősebb kutyaszaga van mint a francia bulldognak. Esetleg a francia bulldog jobb választás lenne? Nem hullik annyira a szőre? És kevésbé van kutyaszaga?

2014. jan. 26. 12:00
 1/10 anonim ***** válasza:

Ismerek több mopszost és egy francia bulldogost. Mind2 fajtának nagyon hullik a szőre, naponta porszívóznak,hogy ne legyen annyi szőr.

Furminátor mondjuk többet segített nekik,de még így sok a szőr.

Minőségi kaján élnek,egészségesek.De mégis eléggé hullik a szőrük.


Kutyaszaga meg leginkább a hipoallergén kutyáknak nincs,illetve nekik a szőrük sem hullik.

(2 bichonom van)

2014. jan. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

első vagyok..


a rövid szőrű kutyáknak eléggé hullik a szőrük

2014. jan. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Igen en is meg a bishon havanesen gondolkozom,imadom oket is:)

Bolognesem volt de nem szeretnek mégegyet, Frise pedig tul nagy es teljesen feher:/ jobban tetszenek a szines kutyusok:)

2014. jan. 26. 12:15
 4/10 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy hullik mind2 szőre. És tapasztalatom szerint nem fajtafüggő a kutyaszag.
2014. jan. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

hullik mindkettő szőre...a kutyaszag nem vészesebb, mint más fajtáknál, szerintem,...annyi, hogy mindkettő többet pukizik, büfizik...sokan a furminatort mondják, hogy jó, de alapvetően én azt gondolom, hogy ha minden nap átfésülöd gumis kefével akkor az is megteszi. A két vedlési időszak gáz, de az minden kutyánál...nyáron el szokták vinni páran kozmetikába, ott lenyírják nekik még rövidebbre és akkor állítólag kevésbé hullik...


nem a fajtája miatt hullik a szőre, hanem azért mert benti:)

2014. jan. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Frise nagy??? :O


Egy kicsit nagyobb mint a havanese,de alig van különbség!!!

Első vagyok, egy havanesem meg egy frise-m van.


Kutyaszag jó részt a táplálkozás függő,de pl a bichonoknak nincsen kutyaszaguk,sőt semmi szaguk nincsen, akkor van amikor már rég voltak meg fürdetve szóval kb 1,5-2 hónapig nem érzek semmit,utána érzek egy kis kutyaszagot engem nem zavar,de a szüleimet az már igen így olyankor fürdés van.

2014. jan. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem mopszom van de egyáltalán nem hullik a szőre!!!
2014. jan. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Orosz Krisztina válasza:
Én is tartok mopszot és neki is hullik a szőre !
2014. febr. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 *Noémi/Gugu* ***** válasza:
nem is igaz, nem hullik a szore egyatalan sem!! és nagyon is cuki szvall..
2014. márc. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem csak mindkét kutya tenyésztő ismerősöm van! És azt mondta színtől is függ ,hogy több szín van és valamelyiknek kevésbé valamelyiknek nagyon hullik a szőre .
2017. szept. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!