Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehet természetes úton...

Hogy lehet természetes úton előidézni?

Figyelt kérdés

Szeretném ha a kutyám a lehető legrövidebb időn belül elkezdene tüzelni. Úgy tudom, hogy ha a közelében van egy másik szuka kutya, akkor gyorsabban elindul ez a folyamat. Ez tévhit?

Mert hormon tartalmú gyógyszert semmi féle képpen nem szeretnék neki beadni.

Viszont ( egyéb okok miatt) fontos lenne, hogy egy hónapon belül túl legyünk a tüzelésen.

Egyéb ötlet? :)


2010. júl. 22. 15:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
74%
Sehogy. Ne kínozd a kutyád. Inkább ivartalanítsd. Ha kutyát vállaltál akkor a tüzelést is vállaltad és előbbre kell helyezned mint pl egy nyaralást vagy akármi (ha pl azért kell túlessen rajta..)
2010. júl. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%

uristen!!!!

ezt meg honnan veszed hogy hamarabb is tudnak tüzelni ha te akarod?

amugy a kutyák.tavasszal és ősszel tüzelnek. légy türelemmel!!!

ez most olyan hogy én holnap akarom hogy mestruáljak mert én azt akarom.

2010. júl. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
56%
Sajnos nem igaz a tévhit, de ha a közelébe viszel egy szukát, talán lesz valami. Mennyi idős a kutyád???
2010. júl. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
84%
Ha ivartalaníttatnád,talán nem lenne gondod a tüzeléssel.
2010. júl. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
72%
Te vagy az uszkáros, mi?! Inkább ivartalaníttasd a szukát is!
2010. júl. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a rendkívűl ,,hasznos” válaszokat….

Elöször is már, hogy kínoznám a kutyát csupán azzal, hogy azt a borzalmas dolgot mertem gondolni, hogy a kutya pár héttel korábban is tüzelhetne.

Másodszor kutyasuliba készülünk ahova tüzelő kutyát nem lehet vinni és a kedvünkért nem állítanak fel egy új tanmenetet. Úgy látom sokan nem ismerik az állatkínzás fogalmát, talán elöbb gondolkodni kéne és aztán válaszolni. Nyílván onnan veszem, hogy hallottam és nyílván azért jöttem ide rákérdezni, mert nem voltam benne biztos. Aki nem érti ezt a bonyolult gondolat menetet , az inkább ne is válaszoljon egy ilyen kérdésre. Egyébként meg tegyük fel csak a vita kedvéért, hogy egy csúnya gonosz állatkínzó vagyok és szemét módon szeretném ha a kutya pár héttel elöbb tüzelne, úgy sem tudnék mit csinálni, max mérgelődni, hogy nem jött össze a kis alattomos tervem és ez bizonyosan nagyon ,,fáj” a kutyának mi….? Továbbá sosem jelentett gondot a kutya tüzelése, csak most az egyszer szerettem volna ha elöbb végbe megy ez a folyamat…

2010. júl. 22. 16:06
 7/17 anonim ***** válasza:
35%

Ivartalanítsd. Ha iskolába mész vele akkor szerintem vagy elég kulturált hogy ezt megértsd. Egy hónap alatt simán meggyógyu és többet nem kell szenvedned.

Amúgy nem lehet előbb előidézni. Nekem 3 szukám van és egyáltalán "nem érdekli" őket mikor tüzel a másik, a sjaát ütemükben mennek.

Vannak olyan kutyaiskoláj ahol kötetlen a tanrend, nincs tanfolyam, bármikor beiratkozhatsz. És valahol figyelembe veszik a bérletnél hogy tüzel a kutya. De mindegyik ilyen.

Hidd el a kutyádnak is jobb lenne. Mi akárhova megyünk minden hülye rászáll a kutyáimra és egész nap őket d*gnák. Nagyon rossz a kutyáimnak akkor is ha megvédik magukat.

2010. júl. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
65%

Én még mindig nem értem, mi fenéért akarod hogy előbb tüzeljen? Elviszed a dokihoz, meg van a műtét, egy hét múlva el is felejtheted a dolgot. Többé nem lesz ilyen gond.


Nagyon nem, értem mi a problémád.

2010. júl. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
56%
Ja és első voltam. Amúgy a kínzást a hormonra értettem mert az veszélyes koránt sincs olyan szinten mint az emberi gyógyszerek amik már veszélytelebbek.
2010. júl. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
20%

Off:

Olyan nyomorultak vagytok komolyan. :D


A kérdésre nem tudtok normális hangnemben válaszolni, de vádaskodni tutdok, nem? Magyar ember előbb kérdez, aztán beszél. :)


Aki azzal kezdte a válaszát, hogy "uristen" (rövid u-val... :D) annak azt üzenem, hogy üljön le, igyon meg egy bögre forró csokit és nyugodjon meg, nincs itt az apokalipszis... :D


Mindenki másnak: higgadjatok le. Előbb olvassatok, aztán válaszoljatok a kérdésre. A KÉRDÉSRE. :)


On: szerintem tévhit, de próbálkozni lehet, hátha... :) Sok sikert ;)

2010. júl. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!