Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Budaörsön keresek állatorvost...

Zizikop kérdése:

Budaörsön keresek állatorvost a kutyusomnak. Ekés Károly doktorról mi a véleményetek? Valóban érdemes őt kerülni? Nagyon sok rosszat hallottam róla a gazdáktól.

Figyelt kérdés

2020. jan. 29. 04:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ekést kerüld el messzire! Rengeteg orvos van még Budaörsön. Eleve szeret lejárt vakcinákkal oltogatni és ez a lrgkisebb baj vele.
2020. jan. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

[link] Vetlabor Budaörsön (Patkó utca 9)! Dr. Kele Zsuzsához menjetek, a másik orvos még pályakezdő, ha jól tudom a főorvos (Dr. Szaniszló Ferenc) lánya, neki még bele kell rázódnia, de Kele doktornő kiváló orvos.

Mi messziről hordjuk hozzá a kutyánkat, tényleg lelkiismeretes és profi, az asszisztensek is hozzáértőek, a rendelő jól felszerelt, van röntgen, ultrahang, labor és ehhez képest semmivel sem drágább, mint máshol, sőt a teljes vérképért például náluk 5000-et fizettünk és már másnap reggel volt eredmény.

A kutyám nagyon beteg volt, előttük sok orvosnál jártunk, teljesen félrekezelték, egyedül itt tudták pontosan diagnosztizálni, ők hozták helyre, szóval én maximálisan megbízom bennük, azóta is hozzájuk járunk és sosem volt probléma, mindig alaposan kivizsgálták a kutyám, kizárták a lehetséges betegségeket és kifejezetten az adott betegségre kezelték csak, nem találgattak, nem próbálkoztak vaktában, mint előtte sok más orvos, ezért tartom igazán jónak a doktornőt.

Az egyetlen probléma, hogy viszonylag sokan járnak hozzájuk, ha nem időpontra mész, akkor gyakran kell 1-2 órát várni, mire sorra kerültök, érdemes előtte odatelefonálni.

2020. jan. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Borzalom, hogy ilyen kókler orvosok is léteznek mint ez az Ekés. A google értékeléseit elolvastam azóta, ami tele van negatív értékeléssel, szóval kerülni fogjuk őt ez most már biztos.
2020. jan. 30. 03:22
 4/5 anonim válasza:
Ekést kerüld el, kórlapot nem ismeri de a lejárt gyógyszereket igen. Az állatom a műtéte után majdnem meghalt, szerencsére elvittük máshova még időben ahol megmentették.
2020. febr. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Oltàsra vittem a kutyàmat hozzà,de csal a vakcinàval.


Betegség ellenit nem adja be csak a veszettség ellenit,de mindkettő àràt elkérik.


Nagy csaló az öreg!


Aki értelmes ès szereti az àllatàt az ne vigye hozzà!!!!!


Kórlapot,szàmlàt nem ismeri.

2021. máj. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!