Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nova Kutyaiskola, valakinek...

Nova Kutyaiskola, valakinek van velük tapasztalata?

Figyelt kérdés
2020. febr. 2. 09:37
 1/2 anonim ***** válasza:

A környéken szerintem ők a legjobbak. (4-re kerestem rá a környéken a neten, és 2 helyre mentem el órát megnézni). Alapvetően kedvesnek tűnnek, segítőkészek meg minden. Hosszabb távon mégis úgy éreztem, hogy nagyon rám akarják erőltetni az elképzelésüket (a tanácsaik sokszor kimerülnek abban, hogy "heréltesd ki", akkor is, amikor ez nem indokolt, illetve amikor ez nem fogja megoldani az adott problémát), ezért egy idő után mégsem éreztem náluk jól magam. Egy próbát mindenképp megér.

A többi gazdi is olyan, hogy vagy feltétel nélkül elfogadod, amit a csoportban mondanak, vagy "megszöksz", mert kedves köntösben ugyan, de "halálra" szekálnak, ha esetleg különvéleményed lenne.

Amúgy családias hely, amikor én voltam ott, sok volt a staff jellegű kutya, akik amúgy teljesen rendben voltak, csak az én kutyámmal nem nagyon akartak játszani, inkább egymás társaságát keresték.

2020. febr. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Én célirányosan szocializációs órára mennék vele, csoportos tanfolyamon már túl vagyunk másik suliban.

2020. febr. 2. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!