Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normális, ha a kan kutyám...

Normális, ha a kan kutyám ivartalanító műtét után (altatásban végzett) olyan, mintha haragudna rám?

Figyelt kérdés

Emellett kissé zavarodottnak érzem (józan, de olyan gyorsan járkál olykor) és pici aggressziót is mintha megfigyelnék benne.

Ez normális jelenség a műtét után pár órával?

20 hónapos


2020. febr. 4. 14:57
 1/6 A kérdező kommentje:

Nő vagyok.

Csak a biztonság kedvéért kérdezem. Hogy ne legyen baj.

2020. febr. 4. 15:01
 2/6 Maya Bunnyheart ***** válasza:
93%
Nem haragszik, hanem az altató hatása alatt van még,nem érti mi történt vele.
2020. febr. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
Az én kutyám majdnem egy napig fel sem kelt (teljesen ki volt ütve). Másképp hat az altatóval a viselkedése, teljesen normális.
2020. febr. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%

Az én kutyám altatás után ébredtében, majdnem leharapta az orromat, holott előtte is, utána is a világ legjámborabb kutyája.

Ha nem gázzal altatták, akkor az injekciós altatás lényege, hogy összehúzzák az agyi ereket és ettől alszik a kutyus.

Kell egy kis idő, míg helyreáll a rend a fejecskében!

2020. febr. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
84%

Normális, kb. 24 óra, mire teljesen kiürül az altatószer hatása, addig előfordulhat ilyen tünetek is.

Nem haragszik, csak rosszul van.

2020. febr. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
78%

Nem haragszik, csak bódult még...

Hagyd békén pihenni, majd jobban lesz.

2020. febr. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!