Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi ideig élhet még a kutyám?

Mennyi ideig élhet még a kutyám?

Figyelt kérdés

Van egy tacskó-palotapincsi keverék kutyám.Már 10.éves(együtt nőttünk fel) és mostanában teljesen le van lassulva...hallottam,h a kisebb testű kutyák tovább élnek,de kb még hány évre számíthatok?

NEM kell félre érteni...még nagyon sokáig szeretném ha ő lenne a kis kedvencünk...:)


2010. júl. 23. 09:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Az ilyen mini cirkálók elélnek 15.16 évig is. Viszont, ha lassú a mozgása érdemes lenne megmutatni állatorvosnak, lehetnek izületi problémái (pl. izületi gyulladás, kopás), amiket lehet enyhíteni különböző gyógyszerekkel. Illetve lehet venni neki különböző vitaminos, immunrendszer erősítő készítményeket, pl.: Vetri DMG, de akár Béres cseppet is lehet adni neki kúraszerűen.

Az én kistestű kutyám (lhasa apso volt) 16 évig élt.

2010. júl. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
sztem ha foglalkozva van vele,akár még 4-5 évig is elélhet.Nekünk is volt egy keverék kutyánk 15 évesen halt meg.
2010. júl. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2010. júl. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
sokáig kb.15 év
2010. júl. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
még 5-6 évig simán élhet, az én spanim 17 évesen halt meg.
2010. júl. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!