Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyám nagyon rossz segítsééééég?

Kutyám nagyon rossz segítsééééég?

Figyelt kérdés
Van egy amstaffom kölyök lassan 4 hónapos, itthon hagytam egyedül, sírt (mondták a szomszédok) az legyen a legkisebb gond, letépte a függönyt, a fürdőszobába a zuhanyfüggönyt is széttépte bepisilt, bekakilt pedig már majdnem szobatiszta max bepisil néha... mit csináljak vele? Hogy neveljem le erről?? Nincs pénzem naponta új függönyökre... :((( Valaki segítsen... :(((
2011. okt. 30. 17:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nem lehet egy eleven kiskutyát szabadjára engedni a lakásban. Főleg nem hosszabb időre. Unalmában rombol. Még akkor is, ha előtte jól lefárasztottad. Keress helyet neki a lakásban, ahova el tudod zárni ilyenkor. Ahol nem tud kárt tenni, max a falban. Sok-sok rágni való, játék, víz és így hagyod egyedül.
2011. okt. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Van neki elég játéka... a fürdőből nem tudom kizárni mert harmonika ajtóm van és most nincs pénzem új ajtóra, a szobából egy nagy falemezzel van elzárva..
2011. okt. 30. 17:22
 3/21 anonim ***** válasza:
Én a kutyámat kölyök korában úgy neveltem hogy sokat hagytuk magára. Hangja sosem volt. Panelban lakom és a szomszédoktól kérdeztem sír vagy nyüszít-e ha nem vagyunk otthon? Mindenki nemet mondott. Lakásban sem ugat soha. A másik a fogzás. Nálunk lambériát rágott, de bekentük erős paprikával és nem csinálta többet. Volt egy régi cipőm azt adtam neki hogy azt rágja. Előtte volt a többi cipő, de azokat sosem rágta. Tudta melyik az övé, és csak azt csócsálta.
2011. okt. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Azért komolyabban utána olvasol föleg ha fiu mindegyik ezt csinálja és ha utána olvasol elolvashatod azt is ,hogy kell neki egy kutya ketrec is pont ilyenek ellen amit nálad művel most kezd igazán élni idáig baby volt . Ketrec még azért is kell nei mert be tud pörögni ugy hogy nem tudod leállitani becsukod 5 p re lemegy a vércukra és nyugodtan jön ki .Amugy a legjobb kutya fajta a világon !!!
2011. okt. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
A harmonika ajtó elé is lehet akár rácsot tenni. Anyagilag jobban jössz ki egy ráccsal, mint a lakás felújításával.
2011. okt. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
A kutyaketrec jó lenne? És azt hol tudok venni olcsóbban?
2011. okt. 30. 17:42
 7/21 anonim ***** válasza:
És meddig akarnád ketrecbe zárni a kutyát? Gondolj bele: ahogy kiszabadul belőle azonnal megrág mindent. Vagy élete végéig ketrecben lesz amikor nem vagy otthon?
2011. okt. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

A kennel nem megoldás. Illetve igen, csak épp attól még a kutya nem tanulja meg, hogy mit szabad és mit nem. Az én kutyám sosem rombolt kölyök korábban.

Mennyit sétáltatod és tanítod a kutyádat?

2011. okt. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

[link]


egy darabig ez a rágócsont lefoglalja ,mi is ilyet vettünk a kutyánknak ( 5 hónapos) bár nem akkor adjuk oda amikor nem vagyunk itthon mert össze vesznek a másik kutyánkkal érte..de semmit nem rág meg amíg nem volt ez a csont addig a virágokat harapdálta úgy hogy mi is a szobába voltunk kapott is érte de csak nem tanulta meg akkor a cipőket is rágta amióta ezt a csontot kapja nem szed szét semmit bár mi kizárjuk őket az előszobába ahol nem sok kárt tudnak tenni az idős kutya soha nem is tett de kicsi rombolt egy darabig... szerintem ebből a csontból megveszed a legnagyobbat és amikor elmész oda adod neki akkor kevesebb károd lesz de azért fontos hogy zárd tényleg olyan helyre ahol nem rombol..

2011. okt. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Napi 4x 5x sétál összesen kb. 2 órát amikor tudom akkor meg viszem magammal mindenhová. Kutyák közé is viszem rendszeresen. :S Tanítgatom dolgokra minden nap, játszom vele itthon is 1 órát minimum. Nem hiszem hogy jó megoldás a ketrec nyilván, de annak sem örülnék ha lebontaná a lakást minden alkalommal mikor itthon hagyom :(
2011. okt. 30. 18:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!