Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A te kutyád mennyire bújós?

A te kutyád mennyire bújós?

Figyelt kérdés
Az én kutyám nem akar oda jönni hozzám, csak ha hazajövök és üdvözöl. Sajnálom, mert vágyom rá, hogy mindig a közelemben legyen.
2020. febr. 7. 16:38
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Az enyém akkor jön, amikor neki van kedve hozzá, ha hívom, akkor carik rám(csak a lakásban, kint szót fogad, behívható). De olyankor úgy simul, mint egy cica, a fejecskéjét a tenyerembe ökleli, beleül az ölembe a 25kilós kutyám:D
2020. febr. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%
2 kutyám van, az egyik mindíg bújna! Nem is kicsit! Nekem támaszkodik, hogy csak 3 lába éri a földet, rendesen tol! A másik pedig... Hát ő csak akkor bújik ha elfárad.
2020. febr. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Marci65 válasza:
64%
Az én kutyám mindig idejön. Ő nagyon bújós
2020. febr. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
47%
Nekem egy huskym van és mindig odabújik a lábamhoz, ezután a hátára fekszik, hogy simogassam a hasát.
2020. febr. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%
Nagyon, folyton bújna ha tehetné, mindig az ölembe ugrik és kelleti magát.
2020. febr. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%
Nagyon. Csak mellettem/rajtam alszik el. Valamelyik nap az oldalán feküdve aludt, úgy, hogy az arcát az enyémnek támasztotta és horkolt. Nagyon szeretem hogy ilyen. :)
2020. febr. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%

Nagyon bújós, 10 éves mudi kan.

Az angol cocker spániel kanom is nagyon bújós volt.

Na, a beagle oda sem jött sosem. Furcsa volt, én a bújós kutyákat szeretem jobban. Nehezen viseltem :) komolyan.

2020. febr. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az enyém labrador és hát rosszul esik,hogy rám se hederít.
2020. febr. 7. 19:40
 9/10 anonim ***** válasza:
54%
Nagyon bujos. Igy kertem a tenyesztoktol. Komplett elvaras listat kaptak. 30 helyre irtam es egytol tudtam ilyet venni. Fantasztikus. Amstaff. Atolelve ebredek pl. Imadom!
2020. febr. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9-es válaszoló! Fiú vagy lány a kutyusod? Hogy hívják? :)
2020. febr. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!