Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A volánbuszra kell jegy a...

A volánbuszra kell jegy a kutyának?

Figyelt kérdés

orvoshoz szeretném vinni vidékre de nem tudom hogy kell e jegy neki??szerintetek?linkeljetek is!köszi

S.O.S mert hétfőn mennék de holnapig kell a válasz!!!mert utána nem férek nethez


2010. júl. 23. 10:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Most nagyhirtelen nem tudok linkelni de biztos,hogy kell.Én agilityzni hordom a kutyusomat busszal(egyelőre)és mindig kell neki jegyet venni.Nem valami drága,de a buszon is megveheted a sofőrtől,nem problémás a dolog.Persze,van egy-két sofőr,aki annyira,,kutyabarát"hogy még jegyet se kellett venni,pedig kértem:)
2010. júl. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

50%-os kutyajegyet kell neki váltani, ha picia akkor rakd el, mikor fölszállsz, vagy szállító táskába dugd el, akkor megspórolhatod neki a kutyajegyet, amúgy az ellenőr kiszúrja és bünti a vége.

menetrendek.hu ... díjszabási táblázat

2010. júl. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Volán díjszabás:


3. Élő állatok szállítása

A kutya szállításáért az útipoggyász fuvarozására megállapított díjtételeket kell alkalmazni, kivéve a vakvezető, a mozgáskorlátozottakat segítő és rendőrségi kutyát, amelynek szállítása díjtalan. Egyéb élő állat szállítása díjtalan.


a) ha az utas 1-50 km távolságra utazik 155,- Ft

b) ha az utas 51-100 km távolságra utazik 195,- Ft

c) ha az utas 100 km-en felüli távolságra utazik 270,- Ft

2010. júl. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi! várom még a válaszokat
2010. júl. 23. 11:05
 5/8 A kérdező kommentje:
létszi irjatok S.O.S
2010. júl. 23. 16:56
 6/8 Akiteki ***** válasza:

Mit írjunk még? Szép az idő, csak kicsit meleg van.

Az utazásra vonatkozó kérdésre már válaszoltak, nincs mit ragozni rajta.

De nagyon szívesen beszélgetek Veled. Hova utazol?

2010. júl. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szia! Tanúsíthatom, hogy mondoshawan válasza pontos, és aktuális, ugyanis múlt héten utaztam a kutyámmal, 20 km-es útra 155, kb. 80 km-es útra 195 Ft-ot fizettem. Több olyan sofőrrel találkoztam én is, aki nem kért pénzt a kutya szállításáért. Szájkosár, vagy szájhám kell, anélkül nem minden sofőr enged fel a buszra. Jó utat! :)
2010. júl. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen!!!most már értem

Maglódra utazok a kutyát viszem oltásra,mert ott feleannyiba kerül :)

de csak 2-3 megálló mert ecserig autóval megyünk ma és hétfőn pedig mamával mek maglódra mert csak hétköznap van állatorvos

jó hétvégét!!

2010. júl. 24. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!