Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van valakinek csau-csau kutyusa?

Van valakinek csau-csau kutyusa?

Figyelt kérdés
Nekem most van másodjára. Imádom. Csak kicsit akaratos és nagyon büszke. Nektek mik a tapasztalataitok? Mennyire lehet tanítani?
2010. júl. 23. 10:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Osztálytársamnak van. Azt mondta megy két lépést és lefekszik mert elfárad :D
2010. júl. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%
Nekem csau keverék kutyám van,nem tudom ez számít e. Az enyém nagyon okos,könnyen tanítható. Most három éves,de még mindig hamar megtanul új dolgokat kb. 2-3 nap alatt. Viszont az eldobott dolgot sehogy nem akarja visszahozni :) Az én kutyusom nem akaratos(lehet azért másabb,mert ugye keverék),és borzalmasan bújós,imádja ha szeretgetik,és mindig azt figyeli,mikor tud nekünk puszit adni. És én is imádom,kis plüssmaci.
2010. júl. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Az én csaum most múlt nemrég 7 éves (:

Hihetetlenül okos, nagyon könnyen tanul.

Előtte keverék kutyusaink voltak. Őket is sok dologra be tudtuk tanítani, de csak vezényszavakkal. Például, ha azt akartam h üljön le, abból értett csak h ülsz! ... a csaunknak viszont akárhogy mondod, ülsz, üljél le, tessék leülni, ülsz szépen, csüccsenj le, tedd le a feneked, mindet megérti. Szóval egy dolgot sokféleképpen megért.

Nagyon makacs, ha valamit nem akar, akkor azt megpróbálja elsunnyogni, de ha erélyesen rászólnak, csak megcsinálja nagy kegyesen (: Van benne egy adag büszkeség is, és a férfiakkal elég távolságtartó. A fiúkkal, gyerekekkel semmi gondja, csak a mackósabb, mélyebb hangú férfiakat nem szívleli. A víztől nagyon fél, legyen az eső vagy fürdetés.

a macskákért és a nyulakért megőrül, nagyon nehezen lehet rábírni, h ne szaladjon el utánuk.

Az előző válaszoló írta, h az eldobott dolgokat nem hozza vissza... hát a miénk sem, de azt hittem, h ez csak az ő dilije:D

Nem akarok többet ömlengeni: szerintem a legjobb választás volt a csau a részünkről (:

2010. júl. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Akiteki ***** válasza:

Sajnos nincs. Mióta megtanultam olvasni, csaut szerettem volna.

Aztán mikor már vállalni is tudtam kutyát, a gyerekeim még kicsik voltak és mindenhol azt hallottam, hogy nem igazán gyerekbarátok.

Most meg már nem tetszik, mióta összementek a felére.

2010. júl. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mi ment össze a felére? amúgy én pont azt furcsállom az enyémen h imádja a vizet. Belemászik a vizes táljába az első két lábával és onnan is kipocskolja,plussz kifekszik az esőre.Bár gondolom ez most azért is van mert nagyon nagy a bundája és melege van. De az előzőm mindig kerülte az ilyen eseteket.
2010. júl. 24. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!