Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Félek a kistestű kutyáktól....

Félek a kistestű kutyáktól. Mással is van ilyen?

Figyelt kérdés
2010. júl. 23. 11:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

bocs de hasonló cipő be jártam én is egy foxi majdnem belém harapott kutya sétáltatás közbe mondanom sem kel hogy a argentin dog vs foxi mi lett elfutót a foxi de 10 perc útán a szájába hozta vissza a kutyám

hát igen a vadász ösztön

2010. júl. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én azért nem értem ezt, mert a nagy testűek sokkal nagyobb kárt tudnak csinálni az emberbe mint egy ilyen kis egérke. Az igaz hogy ezek a picik tudnak nagyon harciasak és pimaszak lenni, de simán félre lehet tolni. De ha egy nagy kutya megy neked, az már neccesebb... Engem roti meg dobermann harapott meg, tőlük tartok egy kicsit, de alapban nagyon is kutyás vagyok, nem félek tőlük. Nekem van kistestűm is, nagyon jól nevelt, igazi kutya, sajna akkor lesznek olyan kis idegbeteg méregzsákok ha a gazdi ostobán nevel...
2010. júl. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Rúgj bele és amint meglátod milyen sérülékenyek elpárolog egy életre a félelmed.
2010. júl. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ne félj a kistestű kutyáktól. Ha egy nagyobb kutya támad meg sokkal rosszabbul járhatsz mert nem tudsz úgy védekezni. Engem egy csau harapott meg nem régen, mert rosszkor voltam rossz helyen a kistetű kutyámmal. Megharapott én meg pofán rúgtam. A gazdája meg szó nélkül lelépett. Mire haza értem a sétáltatásból csurom vér lett a nadrágom úgy kötöztem be a combom, hogy ne vérezzek szarrá mindent amig a kórházba érek. Ettől függetlenül nem félek a nagy testű kutyáktól. Se a kicsitől pedig az is próbált már meg támadni. Sajnos mindig lesznek ilyenek akiknek a kutyájuk antiszocializált. Én is tudom, hogy erről nem a kutya tehet, hogy el lett rontva a nevelése. De gyanítom nem jártam volna ilyen rosszul, ha egy kistestű kutya próbálna nekem jönni... Ha félnék a kutyáktól inkább a nagyobbaktól félnék. De nem félek tőlük.

Egyszer kisebb koromban mikor mentem az uszodába kirontott egy kertes házból két dobermann. Olyan 8-9éves lehettem. Még a gazdái is azt hitték nekem akar támadni. Rohantak a kutyák után. Én nem ijedtem meg tőlük neki áltam őket simogatni meg játszottam velük :) Csak örültek nekem. Gondolom szerették a gyerekeket. Jó pár évig vissza is jártam bizonyos időközönként a kutyákhoz.

2010. júl. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!