Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az gáz ha állandóan aggódom a...

Az gáz ha állandóan aggódom a kutyám miatt, hogy mi lesz ha beteg lesz? Valaki írjon kérem

Figyelt kérdés
Szegényt nagyon sokszor viszem még egy szőrbenövésre is azt hiszem, hogy daganat és állandóan vizsgálgatom és szó szerint nagyon rosszul vagyok miatta. Kérem valaki írjon jó tanácsot vagy valamit mert nagyon el vagyok keseredve.
2020. febr. 10. 17:13
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
Pszichologus kell neked, nem allatorvos. Munchausen by proxy a neve, mentalis betegseg kezdete lehet.
2020. febr. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
49%
Semmi baja nem lesznyugodj meg, vidd el dokihoz oltsátok be, férektelenízsd, és ennyi 13-15 évig fog élni veled ha elszökik akkor ne mindig számits csodára de nyugodj meg :) ha mégis meghal ne szomorodj el nagyon mert akkor sooooookáig depressziós leszel szóval nyugodj meg:)))
2020. febr. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%

Etesd normális kajával, foglalkozz vele rendesen, évente 2x vidd el kontrollra. Ennél többet nem tudsz tenni.


Ha betegesen aggódsz, attól még ugyanúgy lehet beteg és egészséges is a kutyád, teljesen felesleges ennyire túllihegni.


Az enyém 8 éves, gyógyíthatatlan beteg és igyekszünk vele minél többet lenni, kirándulni, játszani, nyaralni stb.


Túlaggódhatnám, de akkor tőle venném el ah időt és amikor vele vagyok, akkor nem az van bennem, hogy "Úristen! Mennyi lehet neki hátra?", hanem élvezem a vele töltött időt és próbálom megszépíteni a napjait.


Talán neked is ezt kéne, az a 12-15 év ami mrgadatott nekik amúgy sem sok idő, felesleges elpazarolni hülyeségekre.

2020. febr. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
4 éve ezt csinálom, hogy folyamatosan aggódom. Aztán kiderült, hogy légcsőszűkülete van akkor közel 2 hétre totál kifeküdtem pedig 4!! orvos is elmondta, hogy egyáltalán nem súlyos és ne aggódjak miatta. Aztán 3 hónapja azt hitték daganat van a lépén és kivették neki a lépével együtt. Véreredménye tök király lett és kiderült a szövettanból is, hogy még csak rákos sejtet sem találtak. Azóta voltunk ultrahangon és rendben van. De egyszerűen hiába mondják az ORVOSOK , hogy egészséges és ne aggódjak NEM MEGY és bele őrülök.😪
2020. febr. 10. 18:08
 5/10 A kérdező kommentje:
A Münchausen szindróma meg azért nem igaz rám mert én nem hazudozok az orvosoknak és nem bántom a kutyámat. Csak aggódom és állandóan vizsgálgatom.
2020. febr. 10. 18:11
 6/10 anonim válasza:
60%

OFF

Hogy a manóba lehet azt leírni, hogy "férektelenízsd"? Komolyan érdekel!

2020. febr. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
72%

Ez egy elképesztően mérgező kapcsolat a kutyára nézve.

Mivel a kutyák egymás közt a a pszichés állapotból fakadó hangulatot veszik át, és így kommunikálnak (lásd falkatámadás, vadászat, relaxálás, jól megfigyelhető, pl mikor egy utcában az összes kutya elkezd ugatni, fogalmuk sincs, hogy mit, de ez az uralkodó hangulat)


Szóval hosszútávon egy ilyen állandó negatív kisugárzással, nagyjából elkerülhetetlen, hogy valóban megbetegítsd.

A kutya minden esetben visszatükrözi a gazdája viselkedését, így egy szorongó, aggodalmas, fóbiás kutyát fogsz kapni.

A pszihcés betegségek hatására pedig akár fizikai tünetek is jelentkezhetnek.


Rossz kategóriába írtad a kérdést, ez valójában mentális egészség kategória. Neked segítségre van szükséged, és amíg nem sikerül magad mögött hagynod a pszichés gondjaidat, nem kéne magadhoz láncolni egy állatot.

2020. febr. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Lehet pszichiátert váltok mert tényleg nem segít sokat, hogy járok.
2020. febr. 10. 19:38
 9/10 anonim ***** válasza:
50%
Hogyan és mikor kezdődött az aggódás a kutya iránt?
2020. febr. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kicsivel több mint 4 éve kezdődött és nem tudom minek a hatására. Lehet az egyedül lét váltotta ki pluszban gyerekkoromban meghalt a papám és úgy érzem miattam halt meg. Érszűkületes volt a lába pluszban cukorbeteg volt és sajnos belelépett a fülbevalómba amit előtte hiába kerestem. Aztán az nap este már belázasodott beteg lett és pár hétre rá meghalt. Lehet emiatt félek a betegségektől.
2020. febr. 10. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!