Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért képzelem be állandóan,...

Miért képzelem be állandóan, hogy a kutyám beteg?

Figyelt kérdés
Soha nem volt beteg de állandóan aggódom, hogy vesebeteg, májbeteg vagy daganatos lesz. Szegényt van, hogy hetente viszem orvoshoz. Szerintem már elegük van belőlem. Nagykn félek, hogy elveszítem. 6 éves keverék kis kutyus.
2018. febr. 27. 10:51
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem ne képzeld be,mert befogod vonzani.


Örülj,hogy még csak 6 éves és nincs semmi baja. Egyébként ha beteg vannak rá gyógyszerek. Egyedül amivel nem tudnál mit kezdeni az a daganatos megbetegedések vagy szívleállás. De ez egy fiatal kutyánál is előfordul. Ha mindig mindenki azon aggódna,hogy úristen beteg lesz a kutyája akkor szerintem eléggé elcse..tt életet élnénk.


Kolléganőmnek 2 évesen halt meg a kutyája hirtelen szívleállásban, kisfia dobálta a labdát a kutyának majd a kutya egyszer csak össze esett,meghalt.


Sajnos benne van,hogy elveszítjük akár idő előtt a kutyánkat,másik kutyánkat 7 évesen kellett elaltatni lépdaganat miatt.


Enyém 16 éves és vesebeteg,érzékeny gyomrú,gyógyszert és gyógytápot szed és jól működik. Most az ízülete gyulladt be arra kap gyulladás csökkentőt.


Hidd el én is nagyon félek,hogy elvesztem,mert 16 éves,szép kort megélt már így is. De nem gondolkozok null 24ben ebben és találok ki betegségeket. Annak örülnék ha semmilyen betegsége nem lenne.


Élet körfogásába a halál is beletartozik sajnos.


Örülj,hogy a kutyusod egészséges,ne vonzz be feleslegesen betegségeket.

Évente 1-2 alkalommal csináltass teljes vérképet így ha lenne lvmi betegségre utaló jel,lehet kezelni gyógyszerrel.



Vesebetegség is így derült ki a kutyámnál,éves vérképet csináltattam. Idejébe fény derült,hogy elcsúsztak az értékei,kezeltük. Normál tartományban van,szerencsére. De a gyógyszert szednie kell,mert vissza eshet bármikor.

2018. febr. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!