Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért vakarja a lábamat a...

Miért vakarja a lábamat a kutyusom a fogaival? :D

Figyelt kérdés
Esténként odabújik a lábamhoz és a fogaival “vakar” engem. Tehát nem rám harap, hanem így finoman a fogait nekem súrolja és vakar engem.
2020. febr. 12. 22:08
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Vagy bolhás,vagy téged néz bolhásnak,vagy ne adj isten valami betegség lappang benned amit "érez a kutya" Nem akarok hülyeséget írni,vagy megijeszteni,de egyszer olvastam egy hasonló sztorit. A nő lábát folyton piszkálta a kutyája,míg nem kíváncsiságból elment dokihoz. Ott kiderült hogy a kutya elég komoly betegség előjelét "fedezte fel" még időben. Na de biztos csak valami más dolog miatt,nem is tudom minek adtam "hangot" ennek a történetnek.
2020. febr. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A gondoskodás jele. Kutyák is csinálják egymás között, általában egymás nyakánál, de nem mindegyik. Te még jól jártál, az enyém nyalogat :D .
2020. febr. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
5%
Mindet nyalogat a kutyam. Uszunk a nyaltengerben :D Vakarozunk a naltol :D Harapdalni is szokott :D
2020. febr. 13. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%
Bárcsak az enyém csinálná ezt egyszer csinálta és nagyon jó érzés volt:D
2020. febr. 13. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mint a falka tagja, gondoskodik rólad. Egymást, magukat is szokták így. Ugyanúgy ahogy a cica is megmosdatja a gazdáját.
2020. febr. 13. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Normális dolog. Az enyém pl. nyalogat és abba nem hagyná, csak ha már minden testrészemen ruha van. Általában a zoknim szoktam levenni, ott zavar a legkevésbé. Jön és az egyik melső lábával kapargat és néz közben. így jelzi, hogy simit akar, aztán ha nyújtom a kezem, akkor hasra vágja magát és nyöszörög, prüszköl, élvezkedik. Ha abba hagyom felül és újra kaparni kezd. megint simi. Ha elég volt neki, akkor keres rajtam egy csupasz helyet és viszonozza nyalogatással. Hiába tolom el a fejét, ő nyomja vissza és nyal. 15-20percig simán képes egy tenyérnyi helyet nyalogatni rajtam. Ha megunta akkor elfekszim mellém, de mindenképpen úgy, hogy a lehető legnagyobb felületen érintkezzen velem. Ha felállok és kimegyek pl a konyhába, akkor jön utánam és leül, néz. Ha WC-re megyek, akkor oda is jönni akar, aztán leül az ajtó elé kívül és megvár. Fürdőben ugyan ez. Éjjel nem bírja ki, hogy ne az ágyon aludjon. Annyit sikerült elérni nála a 11év alatt, hogy van egy kis plédje az ágy sarkában, ahol nincs útban és ott alszik. Ha pedig eksön van az ágyban, akkor ki lehet tenni a szobából míg le nem megy a menet, mert tudja, hogy előbb- utóbb be lesz engedve. Olyankor nyugisan fekszik a szobaajtó külső oldalán és vár. Menetnek vége, ajtó nyit, ágyra fel, forog kettőt maga körül és elfekszik. Ha nagyon mélyen alszik, akkor a hátán fekszik és égnek állnak a lábai, meg halkan ugatni is szokott álmában. Olyankor melöködöm és felébred, de 10-ből 9x ugyan az az álom indul el nála fél percen belül, szóval sok értelme nincs. Simitől sem nyugszik meg ilyenkor. Ölben nem szeret lenni és azt sem szereti ha felveszem, de mindig lábnál akar lenni, vagy a kanapén TV közben, vagy az asztal alatt ha eszünk, vagy alváskor az ágyban. szereti ha finoman ráteszem a kezem vagy lábam ha pihen. Olyankor nagyokat szusszant. Nyugtatja.
2020. febr. 13. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bolházik, gondoskodni akar rólad. :)
2020. febr. 13. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ami 1-es mond, nekem is a bőrgyógyász mesélte egy páciensről. Ott mindig egy anyajegyet nyalogatott a kutya, és amikor megvizsgálta, kiderült hogy el kell távolítani.
2020. febr. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!