Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Kutyák

A kérdés

Ha a kutyámat teljesen átvizsgáltattam és rendben találták akkor egészséges igaz?

Most volt neki vérvétel illetve ultrahang. Megnézettem a lábait a csípőjét mindenét de én ettől még mindig nem nyugodtam meg teljesen pedig van, hogy hetente viszem sajnos.

febr. 13. 18:17  Privát üzenet  

A válaszok

Miért viszed? Mit gondolsz, mi baja van?

Ha van valami probléma vele, mond a dokinak és megnézi. Ha meg nincs, ne cipelgesd, az elég beteges lenne.

A válasz 70%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont febr. 13. 18:31 Privát üzenet
Majd a rendelőbe szed össze valami nyavaját ha ennyit viszed. Van valami baja?

A válasz 61%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont febr. 13. 18:32 Privát üzenet

Itt veled van baj.

Egyebkent a rakos kutyamrol mindig azt mondtak,h egeszseges. Edig latszodott a pup a torkan. Le is irtak nyaralashoz,h eveszseges. Aztan elhatalmasodott a rak es kinok kozt halt meg. :( Mostmar tudom,hogyha vmi nyilvanvaloan furcs(mint a pup a torkan) ,akkor az problema. Illetve arulkodo jel volt,h mindig szaraz az orra.

A válasz 28%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 48%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont febr. 13. 18:40 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Hát az, hogy egy kutyának száraz az orra szerintem nem gáz. Az enyémnek is szokott az lenni ha nagyon melege van vagy ilyesmi szerintem ez normális.

# 4/7Időpont febr. 13. 19:52 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Egyébként hála Istennek nem beteg csak elkap a pánikroham mert beképzelek valami betegséget és vinnem kell

# 5/7Időpont febr. 13. 19:55 Privát üzenet
Menj el pszichológushoz, de a kutyád azért kísérjen el!

A válasz 41%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont febr. 13. 21:47 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Járok sajnos. Mentálisan beteg vagyok.

# 7/7Időpont febr. 13. 21:51 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogyan kell LENT rendben tartani magad? Hogy kell mosni stb hogy egészséges legyen? Mire kell odafigyelni?
Ha egy kutyának teljesen rendben van a vérvétele, eszik és iszik szépen, fényes szép szőre van, nyirkos a nózija és jó kedvű akkor egészséges igaz?
Mit jelent, ha az éhomi cukorszintem rendben van (5), de egy viszonyleg egészséges étkezést követően felmegy 11-re, majd egy óra múlva visszaáll 5re? Ilyen típusú kilengés mire utal?
A (15 éves) lányom mindig amikor hazajön a suliból vagy valahonnan nagyon sokat pisil. Szerintek ez rendben van? 34/L
Kínai háromélű teknőst vettem ma, délelőtt hoztam haza. Mindene megvan, egészséges, mozog rendesen. Viszont nem evett még. Szerintetek ez még rendben van?
A lónak kivannak a bordái, teljesen egészséges, nagy szénahasa van, minden oltás rendben. (többi lent). Mit tegyek?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Kutyák rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!