Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van tapasztalata valakinek a...

Van tapasztalata valakinek a C-11 komplex vitaminról?

Figyelt kérdés
Mennyi idő alatt fejti ki hatását, serdülő kutyusnak adjuk izület erősítésre!
2020. febr. 15. 20:19
 1/2 anonim ***** válasza:

En szedettem. 7 honaposan santitott az amstaffom (torzskonyves,jegyzett tenyeszto,vizsgalatokkal,visszavasarlasi garanciaval) !! Levettem az ajanlott feherjeadagot (nyershal) a felere700 grammrol 300-ra es 2 kg-ot lefogyott es azota nem santit!! Nem a c11 segitett,hanem a megfelelo testsuly beallitasa. Barfozunk es (szoptatas utan nyershuson elnek a kutyak )


Azota nem santul kiados futas utan,birkozas utan. Szepen ugrik,maszik fel az agyra is azota helybol,sokkal ugyesebb a kicsike(30 kg feljodesben van meg) Bordai enyhen latszanak.


Vedd vissza a feherjet (hust ,halat stb)

2020. febr. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én egészséges, növendék kutyának adtam ízületerősítésre, szóval nálunk a megelőzés volt vele csak a cél, most 2 éves, szerencsére nincsenek ízületi problémái, de nem tudom, hogy ez a C11 hatása-e.


Egyébként ismerősöm diszpláziás kutyájának synoquin tablettát adtak, az állatorvos azt mondta nekik, hogy ez erősebb, mint a C11, nem tudom, hogy valóban így van-e, nekik mindenesetre ez a tabletta sokat segített, kb. 2 hét alatt látható javulást értek el vele. Ha már van tünet és arra kell kapnia a kutyának ízületerősítőt, akkor lehet ennek is utána kéne kérdezni, az fontos, hogy ortopéd szakorvos véleményét kérjétek, az egyszerű rendelőkben a helyi állatorvosok nem mindig a leghozzáértőbbek.

2020. febr. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!