Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért mondják azt, hogy a...

Miért mondják azt, hogy a rendőr kutyák ivartalanok, amikor nem azok?

Figyelt kérdés
2020. febr. 16. 22:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem van köztük ilyen is, olyan is. Én nem figyelgetem, elvétve látok csak rendőrkutyát, azt sem közelről.

Vakvezetőknél vannak ivaros kutyák, mert célzottan erre a feladatra tenyésztik őket, és a kölyköket is szelektálják, így vannak tenyészkutyáik, hogy mindig legyen megfelelő vérvonalú utánpótlás. A Baráthegyi Vakvezető Kutya Iskolát követem, így erről tudok. Lehet, hogy a rendőrkutyákat is hasonlóképp szelektálják és akkor kell, hogy legyenek tenyészkutyáik.

2020. febr. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
63%

Biztos jobban tudod, hogy létezik-e aszexualitás, mint a kutatók, akik mondjuk ezzel foglalkoznak...

Majd mondjuk az aszexuális nőknek is ezt mondd, hogy impotensek.

Hihetetlen, mennyire önző vagy, hogy csak magadra tudsz gondolni, se az nem érdekel, mi lenne a jó egy kutyának (mert nem az, hogy meghagyod ivarosan, hogy majd kínozzák a hormonok), se az, hogy esetleg más állatokkal mi van. Mert neked kutya kell. De hogy milyen igényei lennének a kutyának, az nem érdekelne.

Neked a kutya is csak férfiasság-pótlék lenne, nem igaz?

2020. febr. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
88%
Ha negyed annyi időt töltenél az orvosnál vagy az impotenciád kezelésével, mint a kutyák zacsijának a bámulásával, akkor lehet, hogy nem csak pisilésre tudnád használni azt, ami a lábad között van.
2020. febr. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2020. febr. 17. 12:14
 15/16 anonim ***** válasza:
92%
A rendőrségi, katonai rendvédelmi állományoknál a tenyésztésre alkalmas erős ösztönű jól örökítő egyedek ivarosak maradnak, hiszen a rendvédelem szokott saját tenyésztésű almokat lehozni. Azokat az egyedeket akik ösztönben nem olyanok, vagy betegségből adódóan nem lehet továbbvinni a vérvonalukat ivartalanítják. Általában akkor is ivartalanítanak, ha a kutya kikerül a civil életbe
2020. febr. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy "ott lóg neki a zacsi", nem jelenti azt, hogy ivarosak. Az én kanomnál is ott lóg, igaz üresen, de ivartalanításkor kérdezte az orvos, hogy tegyenek-e műherét az esztétika miatt. Igen, már ilyen is létezik.
2020. febr. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!