Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem jön velem sétálni?...

Miért nem jön velem sétálni? Nem szeret?

Figyelt kérdés

Ha megyünk sétálni, az egyik kutyám nem akar velem jönni, ha itthon van a párom is. (a másik szó nélkül jön)

Bezzeg ha látja, hogy már csak a párom veszi a cipőjét, rohan oda. Ha meg nincs itthon, akkor simán jön velem. Én vagyok vele többet, kiskora óta én foglalkozok vele, nekem jobban szót is fogad, és mikor lemegyünk, ugyan úgy játszok vele. Akkor miért nem jöhet? Nem szeretne? :_(


2010. júl. 23. 18:39
 1/6 anonim ***** válasza:
a párod a kedvence, hiába, nagy a szerelem :-)
2010. júl. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem, egyszerűen őt választotta ki gazdájának. Szóval, ha sétálni mentek, akkor mennyen az egész falka (család). Hisz erről szól ez az egész !!!
2010. júl. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De ha őt választotta volna ki gazdiul, neki fogadna szót, nem? Ennek ellenére pedig, oda se figyel rá, rám viszont igen. Nem értem ezt én.
2010. júl. 23. 18:59
 4/6 anonim ***** válasza:

nálunk inkább anyukám meg én vagyunk a gazdik, a bátyámtól meg inkább fél. első perc óta. és neki mindig szót fogad. szerintem azért mert fél és megalázkodik előtte. de ha olyan a kedve még a nevét se hallja meg, ha én mondom.


milyen fajta? vannak ilyen egygazdis fajtájú kutyusok, aki egy valakit elfogad a gazdájának, a többit meg épp hogy elviselik.

2010. júl. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha szót fogadna neked akkor menne veled sétálni szó nélkül. Attól hogy valaki ninca a helyzet magaslatán még szótfogadhat neki sok dologban a kutyája.
2010. júl. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
attól hogy a kutya jobban kötődik valakihez még nem jelenti azt hogy szót is fogad neki.
2010. júl. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!