Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek az ilyen kiülős...

Szerintetek az ilyen kiülős (szabadtéri) italozó helyekre vihetem a kutyám?

Figyelt kérdés
Westiem van, eléggé jólnevelt.
2010. júl. 23. 19:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen, főleg hogy elég kistestű a kutyusod.
2010. júl. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kiülős helyekre viheted, csak pórázon, és nem a középső asztalhoz persze, hanem lehetőleg szélen.
2010. júl. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%
HA a kiülős rész közterületen van akkor igen!Egyébként...sajnos a Plázákba vagy a Corsókba nem viheted be.
2010. júl. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze! A Meki kültéri asztalaihoz is beengednek a goldenemmel. És az az emberke, már annyira ismer minket, hogy akárhányszor ott vagyunk, ad neki egy tál vizet, meg ha pl. egy hús rosszul sikerül odaadja neki, de fagyitölcsért szoktak neki adni mindig. Már van ott külön tálkája, és minden ember meg akarja simogatni:)
2010. júl. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nagyon ritka az olyan hely, ahol nem engedik be a teraszra (pesten legalábbis), én az ilyen helyekre soha többet nem teszem be a lábam kutya nélkül se.
2010. júl. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Akiteki ***** válasza:
Találkoztam már olyannal, ahova nem engedték a terasz részre be a kutyámat. Mentünk egyel odébb.
2010. júl. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerencsére egyre kevesebb vendéglátóhely engedheti meg magának azt a luxust, hogy a kutyásokat nem engedi be. Tudják, hogy akkor továbbállunk és a konkurenciánál fogyasztunk. Nekem az a tapasztalatom, hogy az ország nyugati felén a legjobb a helyzet, és ahogy haladunk kelet felé, egyre nagyobb ellenállásba ütközünk.


Nem szorosan tartozik ide, de nagyjából mutatja a magyar hozzáállást, hogy amíg az ausztriai Fraknó várában az idegenvezető felajánlotta, hogy vigyáz a kutyánkra, amíg mi végignézzük a kiállításokat (mert azért oda értelemszerűen tényleg nem lehet bevinni), addig Magyarországon a dégi Festetics-kastélynak még a parkjából is kizavartak minket! :(

2010. júl. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mi Miskolcon lakunk. Magammal vittem végül tegnap este, egy ilyen sörsátras helyen voltunk a főutcán, nem szóltak semmit a kutyára. Bár valószínűleg azért, mert észre sem vették, hogy ott van. :)Egész végig csak aludt az asztal alatt.
2010. júl. 24. 11:47
 9/9 Akiteki ***** válasza:

Bizony, még van mit fejlődnünk.

A német autópályákon minden mcdonaldnál az étteremben ki van téve egy tál víz a kutyáknak.

Debrecenben meg a villamosvezető nem volt hajlandó elindulni, mert felszálltunk 2 kutyával. Kénytelen voltam taxival menni.

2010. júl. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!