Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elvittem tegnap a kutyusomat...

Elvittem tegnap a kutyusomat ultrahangra, és teljes átbizsgálásra. Ha rendben volt minden akkor megnyugodhatok egészséges?

Figyelt kérdés
Megjött a véreredménye az is rendben volt, átnézettem a füleit a száját a lábait a szemét és azt mondták (2orvos nézte meg), hogy ne aggódjak miatta egészséges. Ha lett volna valami gondolom megmondták volna. Annyi, hogy fogynia kell picit.
2020. febr. 18. 17:45
 1/8 anonim ***** válasza:
15%
Őszinte választ akarsz? Nem. Nyugodtan elpusztulhat bármikor valami rejtett dolog miatt, és ha fejtetőre állsz akkor se fogd tudni megakadályozni. Ha nem vagy hajlandó elfogadni, hogy minden élő meghal akkor ne tarts állatot, mert vagy te halsz meg előbb vagy ő, de hogy nincs más vég az biztos. Szóval akár abba is hagyhatod a hiábavaló próbálkozást és aggódást, semmin nem fog változtatni, max a pénztárcád lesz vékonyabb.
2020. febr. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
42%

Milyen panasszal mentetek az állatorvoshoz?

Vagy nem volt semmi baj, csak átnézetted?

Ha volt valami panasz, arra mit mondott az orvos?

Ha nem volt semmi panasz és minden lelet rendben, akkor megnyugodhatsz, MOST egészséges a kutyusod!

2020. febr. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%

1-es, bakker te nem vagy normális! :D


Igen, most megnyugodhatsz, rendben van a kutyád. Bár minden gazdi elvinné kivizsgálásra időnként a kutyáját.

Viszont a fogyást vedd komolyan, mert ha most még egészséges is, a túlsúly okozhat problémákat.

2020. febr. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Csak simán 3 havonta csináltatok ultrahangot félévente meg vérvételt. Ezért vittem el.
2020. febr. 18. 18:17
 5/8 anonim ***** válasza:
70%
Az 1-es csak irozinált, mert az utóbbi 2 hétben legalább 3-4 hasonló tartalmú kérdés lett feltéve. Gondolom ugyanaz az illető tette fel mindet.
2020. febr. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ja értem. Mondjuk lehet igaz, hogy akármikor előjöhet valami pl hirtelen szívmegállás. De én szó szerint mindent megnézettettem. Röntgen nem volt mert a sugárzás miatt csak akkor viszik ha a vizsgálat alatt nem találnak valamit rendben. De neki megnézték a csípőjét, egyesével a lábait a szájába belenéztek minden.
2020. febr. 18. 18:42
 7/8 anonim ***** válasza:
Te mikor voltál a saját problémádat kivizsgáltatni a pszichológussal?
2020. febr. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én ma voltam pszichológusnál és pszichiáternél is ahol végre megjött kb 6 hónap után az eredményem és kiderült, hogy sikeresen félrekezeltek. Ocd a betegségem neve és a mai nappal szedem a gyógyszeremet ami erre van. Kb 3 hét amire meghozza a javulást.
2020. febr. 18. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!