Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nyalogatja magát a lány...

Miért nyalogatja magát a lány kutyám ott? Hagyjam vagy ne?

Figyelt kérdés

2 éves lány maszturbál... Rángatózik közben... gondolom élvezi, hagyjuk neki vagy szóljunk rá?

Engem idegesít.


2020. febr. 24. 18:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%

A szó, amit keresel: tisztálkodik.

Bizonyára te is meg szoktad néha mosni.

2020. febr. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
71%
Mieink is szoktak tisztalkodni.
2020. febr. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy naponta 20x tisztogatja magát 5-10 percig. Látszik, hogy élvezi, rángatózik, csak nagyon idegesít. Abba fogja vajon hagyni? Rá szoktam szólni, de biztos csinálja akkor is amikor nem látom.
2020. febr. 24. 19:05
 4/19 A kérdező kommentje:
Mármint a nemiszervet. Máshol nem szokta magát nyalni csak ott.
2020. febr. 24. 19:06
 5/19 anonim ***** válasza:
90%

Egy kutya nem maszturbál, náluk nincs ilyen, nem éreznek "jót" közben. A szaporodást sem élvezetből csinálják, hanem ösztönből a faj fentartás miatt.

Ha korábban nem csinálta akkor valószínűleg valami gond van ott viszket vagy fáj neki ezért rángatózik amikor csinálja, vidd orvoshoz.

2020. febr. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
83%
Szia! Az a helyzet, hogy ha tényleg napi szinten ilyen sokszor, sokáig csinálja akkor én lehet megnézetném egy orvossal, ugyanis ez akár betegség tünete is lehet. Különbözō fertōzés, gyulladás, akár méhgyulladás is. Annak például ez az egyik legtipikusabb tünete. Szóval én figyelném a kutyàt, nincs-e láza, étvágya milyen, vizelete milyen stb és ha valami rendellenesnek tūnōt tapasztalom elvinném dokihoz, hogy nézzen rà. Olyan dolgok mint a méhgyulladás nem tréfa dolgok.
2020. febr. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Nincs semmi baja. 1 hete voltunk állatkorházban teljes kivizsgáláson. Barátnőm fiú kutyája is mindig nyalja ott magát és ugyan így rángatózik mint az enyém.
2020. febr. 24. 19:24
 8/19 anonim ***** válasza:
85%
Tisztálkodik.
2020. febr. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
96%
Ivartalanítva van? Csak mert az enyém most tüzel és ő is tisztogatja magát naponta többször.
2020. febr. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
96%
Írhatunk akármit, úgyis a fejedbe vetted, hogy mit csinál. Lehet, hogy tüzel? Akkor szokták gyakrabbam tisztogatni.
2020. febr. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!