Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyák jelre támadnak?

A kutyák jelre támadnak?

Figyelt kérdés

Van egy idegen macska, a szomszédbe lakhat valahol, aki sunyi módon, mindig átjön, és megeszi az én macskám kajáját. Nem mintha sajnálnám tle a kaját, de képes annyit bezabálni, hogy csak na! A macskám alig eszik, de mindig éhen marad. Ezt megelégeltem, és kiültem a kutyámmal figyelni a helyet, őrködni. Egyszer mentem enni adni a macskámnak, és ott ált, nem vett észre, csak mikor már közelebb értem, nem ismert meg. Megtorpant. és figyelt. Megtaláltam hol mászik át a kerítésen, és lesből figyeltük a kutyámmal. Kora reggel, meg este jön. Na most, a kutyám mindig előbb észreveszi. Kicsit morog, ésfeszülten figyel. Dem sose rohan rá. Volt, hogy percekig mellttem figyelt. És, csak akkor rohant rá, mikor mondtam neki, hogy kapd el a cicát! Akkor mintha kilötték volna! Persze nem bántjuk a macskát, mert mindig meglóg, de jókis sport ez nekünk! :D

A farkasoknál is csak akkor támadnak ha jelt ad a vezér?


2010. júl. 24. 15:32
 1/9 Akiteki ***** válasza:

Jól nevelt kutyád van, ez a cica mázlija.

Az enyémek kérdezés nélkül elkapják a betolakodót, aztán nagy büszkén hozzák a tetemet.

Remélem hamarabb leszokik a macsek az önkiszolgálásról, minthogy elkapná a kutyád.

2010. júl. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nyugi, nem bántja a cicákat, pedig már sarokba szorított nem egy idegen macskát. Csak kergetni szereti őket, nem harapná meg sose. Ha mégis, ott vagyok, nem engedném neki. A saját macskámat meg kifejezetetten "szereti"...:)
2010. júl. 24. 15:45
 3/9 anonim ***** válasza:
Okos és jólnevelt kutyád van. Sajnos a macskák mindig átjönnek. De én sajnálom őket mert azért más kajáját inkább akkor eszik mert ha nekik rossz dolguk van. Pl a szomszéd macska mindig hozzánk ellik mert a szomszédnál nincs búvóhely meg kirakják a kicsikat a napra meg eltüntetik őket... Nem lehetne valami zárt helyen etetni a macskád?
2010. júl. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vagy amikor ott a macskád akkor konkrétan add oda neki a kaját,és ha végzett elrakod.
2010. júl. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ja, de a macskám áruló, sosincs izzhon, midnig máshol van... Kitudja, lehet annál van, amelyik ide jön kajálni...:D
2010. júl. 24. 16:19
 6/9 A kérdező kommentje:
Itthon*
2010. júl. 24. 16:19
 7/9 Akiteki ***** válasza:
Akkor kölcsönös a dolog. Az enyém is a szomszédba jár étkezni. De ott nem lakik senki csak az egerek. Egy hete nem volt itthon, csak néha elmegy a kapu előtt ellenőrizni, hogy rendben van-e minden. :))
2010. júl. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
jólnevelt kutya. farkasoknál nem hiszem hogy így van. a macskát le tudod szoktatni az átjárkálásról, ha mindig szólsz a kutyádnak hogy kergesse meg. ha nincs otthon a macskád honnan tudod hogy alig eszik? amúgy ha nincs otthon ne tegyél ki kaját. így a szomszéd cica se járkál át. hozzánk is átjárkál egy nagy kandúr, az én kis kandúrkám elől lopja a kaját és megregulázza :S (persze csak ha nincs ott a kutyám). ő szereti a macskákat, de mivel 1 éves túl kíváncsi és a macskák ettől félnek :P
2010. júl. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Úhy értem, hogy ha meghalja, hogy kaját hozok, zörgök, akkor rohan, ha éhes. Ha nem, nem is jön. Ha éhes, kb egy nap egy konzervet eszik. De, ez a macska, bezabálnak 3at is egyszerre!
2010. júl. 24. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!