Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Igaz, hogy a kuvasz és a...

Igaz, hogy a kuvasz és a komondor vad, kiszámíthatatlan, hamis kutyák? Mindenkitől ezt hallom a környezetemben. Tényleg öregkorukra megbolondulnak és a gazdájukra támadnak?

Figyelt kérdés
2010. jan. 24. 17:43
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
13%
Igen igaz. Sőt már egész kis korukba is előfordul hogy neked mennek ...
2010. jan. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
13%
Azok,de a rottweilerhez és a pitbullhoz képest még mindig szelíd galambok...
2010. jan. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
10%
Igen!
2010. jan. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
21%
A rotit és a pittbullt is meglehet jól nevelni, csak tudni kell hogyan, én jobban megbíznék egy rotiban, mint egy komondorban.(tapasztalat)
2010. jan. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk 13 évig komondorunk volt és semmi baj nemvolt vele...

Régebben Anyukáméknak meg kuvaszok, és nem történt semmi baj. :/

2010. jan. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
16%

az biztos! A rotit lehet nevelni, és öreg korban is tökéletes kutya de a komondor meg a kuvasz...

A kuvasz az még rosszabb szerintem. Azzal négyszer volt balesetem:@

2010. jan. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

A komondor meg a kuvasz az munkakutya. Nem arra lettek tenyésztve, hogy házikedvencek legyenek, hanem , hogy nyájat őrízzenek.

A nagymamáméknak volt kuvaszuk és a gazdáit nagyon szerette és folyton sündörgött, hogy simogassák, de az idegeneknek folyton nekiment.

2010. jan. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Igen.Akkor,ha nem hozzáértő kutyás kezében vannak.

Az még fokozza a bajt,ha a sok barom láncon tartja őket.

A kutyasuliba jár egy mentett,láncról lekönyörgött kuvasz,azt mondták rá az előző "gazdái",hogy kezelhetetlen vadállat.

Normális embernél meg kezes bárány,eszébe nem jutna bántani senkit.

2010. jan. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
94%

Kuvasz kutyánk volt, sajnos 1 évesen került hozzánk, szóval már nem tudtuk úgy megnevelni... Amíg fiatal volt a családdal semmi problémája nem volt, barátságos kutya volt. Viszont családon kívül, barátokat, szomszédokat, mindenkit megugatott... Öregkorára a kutya sajnos megsüketült (ami szintén jellemző a kuvaszokra), mi csak azért tartottunk tőle, mert mi van, ha sötétben nem hall minket, nem is lát és nekünk támad, mert azt hiszi idegenek vagyunk. Egyébként sosem támadott meg senkit.

Szóval ez így nem igaz, hogy öregkorukra gazdira támadnak.

2010. jan. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
34%
Volt régen egy hasonló kérdés. Ott leírtam, hogy a kuvaszok öreg korukra megbolondulnak. Olyan leoltást kaptam érte mint a franc, pedig tényleg így van. Remélem a sok hülye most olvassa ezt a kérdést és a válaszokat is.
2010. jan. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!