Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tenyésztőtől szeretnék yorkit...

Tenyésztőtől szeretnék yorkit vásárolni, mennyibe kerülne?

Figyelt kérdés
Hobbi célra szeretném, egyátalán nem sajnálom rá a pénzt, az a lényeg hogy egészséges legyen.

2020. febr. 29. 15:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Most rákerestem, egyedül az amarqt oldalán találtam erre vonatkozó infót a yorki kapcsán. Kérdező, ha valóban allergiás vagy, fontos, hogy tisztában legyél azzal is, mi okozza, és nagyon alaposan járd körbe a kutyaválasztás témát, és nézz meg több fajtát, amiről ezt az infót terjesztik, hogy hipoallergén.

A labradoodle kifejezetten olyan, amit ezért akartak kitenyészteni, aztán nem lett tökéletes a dolog, bár van köztük hipoallergén, hiszen ez volt a cél, de még ott sem mind az.

Én azt mondom, menj el tenyésztőkhöz, mondd el ezt az allergiaproblémát, találkozz személyesen a kutyáikkal, és ott helyben figyeld meg magad, vannak-e tünetek. Ahol allergiás tünet jelentkezik, onnan nem kapsz számodra megfelelő hipoallergén kutyát, akkor sem, ha a fajtáról valahol azt írják, és ettől még a tenyésztő lehet jó, megbízható, lelkiismeretes.

2020. febr. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Igaz ez nem valasz a kerdesre es ezert elore is bocs! A hipoallergenes kutya egy erdekes tema. Olvastam egy cikket ahol azt a kovetkeztetest vontak le hogy ez individualis nem pedig fajta fuggo. Van ket ismerosom, az egyik szuper allergias szinte mindenre de a nemetjuhaszt birja es van is neki egy mar 3-4 eve. A masik ismerosom is tobbszorosen allergias föleg kutyaszorre de a dalmatakat birja! Tudtommal sem a dalmata sem pedig a nemetjuhasz nem hipoallergen kutya.. En erdekesnek talalom es egyetertek az elottem szolokkal erdemes korulnezni es meglatogatni tobb tenyesztot. Sok sikert kivanok hogy megtalald azt a kutyust amelyik hozzad passzol!
2020. márc. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!