Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehet egy kutyát ahhoz...

Hogy lehet egy kutyát ahhoz hozzászoktatni hogy este/napközbe be van zárva egy elkülönített helyre? Még csak 10 hetes a kutya (puli) de ha bezárjuk akkor nyüszít. Idővel ezt megszokja vagy mi a teendő?

Figyelt kérdés
2020. febr. 29. 17:48
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Még csak ez a második éjszakája itt nálunk. Én szívesen elviszem sétálni de örülnék ha kicsit tudnál abba segíteni hogy milyen gyakorisággal kell sétálni vinni pl: mindennap, minden másnap stb meg hogy mennyi időre (én ilyen 1 óra sétáltatásra gondoltam)
2020. márc. 1. 22:23
 12/12 anonim ***** válasza:

1: abban is segítek, hogy az alomból frissen elhozott kicsit nem b@@@sszuuuuk ki egyből a kennelbe 14-16 órára, mert ez kb olyan, mintha egy csecsemőt bekötnél egy hordozóba, beraknád a konyhába aztán otthagynád. Ordít, persze hogy ordít! A kiskutya is ordít, mert életében először egyedül van, keresi az anyukáját és a testvéreit, fél, nem tudja hol van, és mivel ti annyira booooorzasztó jó és felelős gazdák vagytok, így magára hagytátok egyedül a hideg, sötét kennelben, plusz még egész nap be is van zárva. Hát csak gratulálni tudok, még egy elb@@@szott család meg egy majdan őrjöngő, kapucibáló, idegbeteg pulival.


Segítek én a séta kapcsán is! Pásztorkutyának, ami napjában 16 órát kennelezik?! Minden nap 2-szer 2 óra... az az a sétamennyiség ami már talán elég...



Plüsskutya barátocskám, az való nektek! Plüss!!!

2020. márc. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!