Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol tudnék venni hajdú bihar...

Hol tudnék venni hajdú bihar megye körül angol bulldogot? Max ötven ezret tudnék rászánni!

Figyelt kérdés
2010. júl. 24. 16:53
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
0%
fejér megyében lakok, egyik ismerősünknek van 4 bullija. szerintem egyik se tenyésztőtöl van (illetve 2 az ott náluk született...) szerintem nem kényesek. szoktak kölykök is lenni, amit én ellenzek mer ki tudja honnan vannak a kutyák. de a 2 kölyök akiket megtartottak egészségesek.
2010. júl. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 Akiteki ***** válasza:
100%
Ja, pont ezt szoktuk hallani. Térjünk vissza az ismerősöd bulldogjaira majd 6 éves koruk után.
2010. júl. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Az angol bulldog baromi kényes fajta, jó tenyésztőtől is nehéz igazán szép és egészséges kutyát szerezni, nem hogy szaporítótól. Ha valakinek erre nincs pénze, honnan lenne orvosra? (És a buldogoknál számítani kell rá hogy többször megfordul ott az ember). Ha meg a pénz lenne csak már (pl erkölcsi) okok miatt nem akarnak költeni a megvételre akkor meg ott vannak a menhelyek, alapítványok. A Noé bulldog mentő csoportjánál folyamatosan vannak kutyák [link]


De könyörgöm ne támogassuk a szaporítókat, épp elég kutya van az utcákon, minek bátorítani ezeket az embereket hogy még még gyártsák a beteges kölyköket. Ha megveszitek akkor már is jön a következő alom hisz hozza a pénzt a házhoz.

2010. júl. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
17%
Mit foglalkoztok Ti az ő pénzével!Majd tanul a saját hibájából a kutyának meg ugyan mindegy...ha így is úgyis beteg lesz!
2010. júl. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Kössz az eddigi válaszokat!De tudjátok mért van annyi beteg kutya és annyi szaporító!Mert nem mindenki teheti meg azt hogy 100 ezreket ad ki egy kutyáért!És aki nem tud annyit kiadni annak nem lehet pl angol bulldogja???De lehet mert mit csinál?Szaporítótól vesz mert az legalább normális áron adja!Itt kezdődik a baj hogy a tennyésztők mért adják szászezrekért a kutyákat?? Ez az én véleményem:(Tudom hogy sokba van nekik meg hogy sok gondal jár tennyészteni,de képzeljetek bele hogy nem mindenki tud annyi pénzt kiadni egy kutyára!
2010. júl. 24. 19:04
 16/25 anonim ***** válasza:
82%
Erre csak azt tudom mondani hogy nem mindenki tud audit venni, pedig sokan szeretnénk de ha nincs rá pénz hát akkor nincs és akkor be kell érni egy kis suzukival. Kutyáknál is így van, a minőséget meg kell fizetni, audit sem kapsz olcsóbban, és sony televíziót sem. Max hamisat vagy, kicsit sérültet. Nem értem hogy ezt mért nem lehet megérteni.
2010. júl. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Az is igaz,hogy a tenyésztők sokszor horror árakat kérnek,én sem akartam ezt megfizetni.

Lett egy beteges,ideggyenge kutyám,akire a szó szoros értelmében százezreket költöttem,hogy egyáltalán életben maradjon.

2010. júl. 25. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, aki nem tudja megfizetni, annak ne legyen angol bulldogja. Én mindkettőt ami van, örökbe fogadtam. Le sem merem írni, mennyi időt töltöttünk eddig a dokinál. Mondjuk lenne pénzed kifizetni egy olyan műtétet, melynek az a célja, hogy szélesítsék az orrnyílásokat, hogy levegőt kapjon a kutya?

Tudtad, hogy a kistestű kutyák közül pont erre a fajtára jellemző leginkább a dp? A hőérzékenységről, a bőrproblémákról akkor nem is ejtenék szót.

Tehát, ha ilyen kutyát szeretnél, akkor igenis kötelességed ezeket átgondolni.

2010. júl. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Tipikus kérdés:épp aktuális divatkutya "óccsóér".

A betegségek,problémák másodlagosak,ha el kell altatni a kutyát mondjuk kölyökként gyógyíthatatlan öröklött betegség miatt,vagy mert nem tudja kifizetni a kezelést,mindig lesz olcsón másik a szaporítóknál.

2010. júl. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 Akiteki ***** válasza:

Tényleg érthetetlen, hogy ha valakinek nincs rá kerete, minek neki divatkutya, egyáltalán kutya.


Fajtamentéssel is foglalkozom. Tegnap felhívott valaki, hogy szeretne örökbefogadni egy huskyt. De akár kettőt vagy hármat is. Mondtam, hogy kezdjük egy kutyával. Van a lakóhelye közelében egy elvihető, megadhatom a számát.

Kérdezi: 30-as?

Én: Nem, 20-as

Ő: Az nem jó, nem tudom felhívni

Én: Figyeljen! Ha annyi pénze nincs, hogy feltöltse a telefonját, miből akar eltartani egy kutyát? Nem kettőt vagy hármat!

2010. júl. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!