Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tegnap hoztuk el a vizsla...

Ati 01 kérdése:

Tegnap hoztuk el a vizsla kiskutyánkat. Nagyon félénk mikorra fog elfogadni minket szerintetek? Kislány. Már 4 hónapos, az lehet hogy későn hoztuk? Lehet hogy nehezen fog szocializálódni?

Figyelt kérdés
A szülei és egy testvére mellől hoztuk. Lehet megviseli hogy hirtelen egyedül lett?

2020. márc. 2. 13:58
 1/5 alletta ***** válasza:
87%

idő kell neki, hogy megszokja a környezetváltozást, és az új gazdit. most még kis rémült kutyuska, adjál neki időt, hogy megismerkedjen új otthonával. ha többen voltak, tesói is hiányozhatnak.

sok-sok türelem, szeretet, játék, beszélés hozzá, simogatás kell neki. ha teheted ne hagyd magára, egyedül. mi két hétig a lakásban tartottuk. pedig kinti kutyusnak szántuk. fokozatosan megnyugszik, és sok örömöt fog okozni, csak türelem!!

2020. márc. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%

Azt írod, TEGNAP hoztátok el. Hagyj neki időt, míg kicsit megszokja az új helyzetet, környezetet. Biztosan fel fog engedni hamarosan.


4 hónaposan nem késő elhozni. Sőt, szerintem jót tesz nekik, ha anyukája mellett lehet egy darabig, hogy megtanulhassa a "kutyaságos" dolgoakt tőle! :)


Legyetek vele türelemmel, és szép éveket együtt! :)

2020. márc. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2020. márc. 2. 14:31
 4/5 anonim válasza:
82%
Nekem spanielem van, o is nagyon felenk volt az elso par napban, de kellett neki egy kis ido, es feloldodott. En is jo otletnek tartom a sok jatszast, figyelmet :)
2020. márc. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Idő kell neki, de nem lesz baj, az én mentettem is hozzám tudott szokni, pedig ő már egy vemhességen is túl volt, szóval 4 hónaposnál idősebb volt, mire hozzám került a megtalálójától menhelyi kapcsolaton keresztül.
2020. márc. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!