Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyit és milyen módon lehet...

Mennyit és milyen módon lehet egy 4 kilós kutyának kálcium tablettát beadni, ha allergia a gyanú?

Figyelt kérdés
2 napja nagyon vakarózik, már megfürdettem, de egyszerűen nem múlik el!! És nem hiszem, hogy bolhás, már liheg amikor vakarózik.
2010. júl. 24. 18:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért nem viszed dokihoz?
2010. júl. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

kinyitod a száját, beteszed a tabit egészen a nyelve tövére.

Becsukod a száját, és felülről lefelé megsimítod a nyakát.

Ha megnyalja a száját lement:)


Vagy tedd bele kenőmájasba.


vagy csinálj úgy mintha ez valami jutalom lenne, ha szerencséd van megeszi:)


A háromból 1 biztos siker:)

2010. júl. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Akiteki ***** válasza:
Orvos megmondja
2010. júl. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszike, hogy "az orvos megmondja" választ! Képzeld már hívtam az orvost(kettőször is), de ő sem tudott többet mondani, mint te.

Csak annyit, hogy a vizsgálat 4000-től indul és annyi minden lehet.


A többieknek köszönöm!

Már feloldottam neki 1/8-ad kalcium-sandozt. 4 kilós, szerintem kezdésnek elég. Most várok.

2010. júl. 24. 19:30
 5/7 anonim ***** válasza:

A bolhásság nem hiszem-nem hiszem dolog.

Ha vállaltál egy kutyát, sajnos bele kell kalkulálni ,hogy időnként orvoshoz kell vinni. Nem olyanhoz, aki telefonon keresztül diagnosztizál.

Vegyél a patikába kettő ampulla neostomosant. Oldd fel őket kettő liter vízben.Ebben az oldatban alaposan áztasd meg a kutyát. Száradjon meg, nem kell leöblíteni. Ezzel egy lehetőséget talán megoldottál..ha bolhás. Ha nem múlik a vakaródzás, lehet allergia, nem rendesen kifésült aljszőrzet és még sok más.

2010. júl. 25. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Akiteki ***** válasza:
Akkor is az orvos fogja megmondani. És ha nem is allergia és egészen más kell neki?
2010. júl. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Allergia volt ételre és a kalcium sandoz nem ért túl sokat, vagyis egy kicsit enyhítette neki a vakarózást.

A bolhát csak észreveszem, nem kell ahhoz doki :D.

2011. jún. 21. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!