Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség 4-5. hetében...

A terhesség 4-5. hetében szedhetek Claritine akut allergia elleni tablettát?

Figyelt kérdés
Ha nem, mit szedjek helyette? Macskaszőr allergiám van, és jövő hétig olyan helyen vagyunk, ahol cicák vannak.
2011. aug. 12. 16:59
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem is allergiám van, és pont a héten voltam a házi dokinál. nem engedett szedni semmit. én a 17. héten vagyok, de szerintem te se szedj semmit hiszen most kezdenek csak el fejlődni a babád legfontosabb szervei.
2011. aug. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A claritine nem szedhető terhesség, és szoptatás alatt. Szerintem beszélj az orvosoddal, hogy mit szedhetsz, annak idején én is ezt tettem, csak sajnos már nem emlékszem a gyógyszer nevére, amit kaptam:(
2011. aug. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem szabad szedni! A 12.hétig meg pláne mindennel nagyon óvatosnak kell lenni.
2011. aug. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: A cicákkal óvatosan a toxoplasma miatt!
2011. aug. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tudom régi kérdés, de nekem aktuális. A védőnőm és az orvosom kikereste valami listából és azt mondták lehet szedni. Érdekes mert a betegtájékoztatón az van hogy elővigyázatosságból nem ajánlott.
2022. márc. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!